Smiltenes basketbolistiem panākums mājās

Uzvaru Reģionālās basketbola līgas spēlē piektdien, 25. novembrī, izcīnīja BK “Smiltene/BJSS”, kas savā laukumā ar 89:79 (20:19, 23:17, 19:23, 27:20) pārspēja BK “Cēsis/Cēsu sporta skola”.

Lai arī smiltenieši pirmie guva punktus, spēles turpinājums sanāca nervozs, viesiem pārņemot vadību un lielu daļu pirmās ceturtdaļas noturot laukuma saimniekus drošā attālumā, tomēr vēl pirms pirmās ceturtdaļas beigām Smiltenes komanda atguva vadību un pirmās desmit minūtes noslēdza ar +1 punktu.

Vēl otrās ceturtdaļas sākumā viesi izvirzījās vadībā, tomēr turpinājumā smiltenieši ņēma spēles grožus savās rokās un neļāva cēsniekiem pietuvoties tuvāk par -3 punktiem.

Rezultāts tuvu izlīdzinājumam bija pusminūti pirms trešās ceturtdaļas beigām pie 60:59 smilteniešu labā, taču vēl līdz ceturtdaļas beigām laukuma saimnieki panāca +3. Pēdējā spēles daļā Smiltenes basketbolisti viesus tuvāk par sešiem punktiem nepielaida, spēlei noslēdzoties ar +10 punktu pārsvaru – 89:79 “Smiltenes/BJSS” labā.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Tomass Rozenbergs, 19 punktus guva Matīss Mežulis, 17 punkti Ilvaram Jokstam, 10 punktus guva un 14 atlēkušās bumbas izcīnīja Uldis Slapjums.

Pēc septiņām aizvadītām spēlēm Reģionālās basketbola līgas Centra zonas turnīra tabulā  “Smiltene/BJSS” ar 10 punktiem astoņu komandu konkurencē ieņem 6. vietu.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 2. decembrī, kad savā laukumā uzņems “Sigulda/Modern house” vienību, kam oktobra sākumā viesos piekāpās ar 46:80. Sigulda ar 14 punktiem ir Centra zonas līderi.