Smiltenes basketbolisti savā laukumā piekāpjas rūjieniešiem

Piektdien, 20. janvārī, Latvijas Reģionālās basketbola līgas spēlē BK “Smiltene/BJSS” savā laukumā ar 81:107 (26:21, 9:31, 19:31, 27:24) piekāpās Rūjienas basketbolistiem.

Spēles sākumā smiltenieši nonāca iedzinējos, tomēr līdz pirmās ceturtdaļas beigām pārņēma iniciatīvu un pirmās desmit minūtes noslēdza ar piecu punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā veiksme novērsās no laukuma saimniekiem un, puslaika pārtraukumā dodoties, mājiniekiem jau 17 punktu deficīts.

Trešajā ceturtdaļā viesi pārsvaru tikai audzēja, pirms pēdējās ceturtdaļas esot priekšā smilteniešiem jau 29 punktus. Lai arī “Smiltene/BJSS” pēdējās desmit minūtēs bija pārāki pār viesiem, tomēr +3 punktu pārsvars bija krietni par maz, lai sadeldētu viesu pārsvaru. Smiltenes komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Kaspars Paegle, 16 punktus guva Artis Ozols, 11 punkti Ilvaram Jokstam, pa 10 punktiem guva Renārs Račiks un Artis Joksts.

Ar šo zaudējumu Smiltenes basketbolisti zaudēja cerības kvalificēties Latvijas Reģionālās basketbola līgas izslēgšanas spēlēm. Atgādinām, ka pirmā apļa spēle Rūjienā noslēdzās ar 71:64 laukuma saimnieku labā.

Pēc piektdienas spēles Latvijas Reģionālās basketbola līgas Centra zonas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” ar 16 punktiem astoņu komandu konkurencē ieņem 7. vietu.

Pēdējo šīs sezonas spēli Smiltenes basketbolisti aizvadīs 26. janvārī, kad viesos tiksies ar BK “Cēsis”/Cēsu sporta skolas vienību, ko savā laukumā 25. novembrī pārspēja ar 89:79.