Smiltenes basketbolisti sāk ar zaudējumu

Zaudējumu Latvijas basketbola čempionāta Reģionālās līgas pirmajā spēlē piektdien, 7.oktobrī, piedzīvoja BK “Smiltene/BJSS”, kas viesos ar 46:80 (12:14, 4:24, 21:14, 9:28) piekāpās “Sigulda/Modern house” vienībai.

Pirmajā ceturtdaļā smilteniešiem izdevās turēt līdzi laukuma saimniekiem, gūstot spēles pirmos punktus un pirmās 10 minūtes noslēdzot ar -2 punktiem, tomēr otrajā ceturtdaļā siguldieši ļāva viesiem gūt tikai četrus punktus, spēles pirmo pusi noslēdzot ar +22 punktiem. Trešo ceturtdaļu smilteniešiem izdevās uzvarēt ar 21:14, tādējādi punktu deficītu samazinot līdz -15 punktiem, tomēr spēles pēdējā nogrieznī laukuma saimnieki atkal nodemonstrēja savu pārākumu, pēdējo ceturtdaļu uzvarot ar +19 punktiem, pārliecinoši uzvarot arī visā spēlē.

Smiltenes komandā rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Tomass Rozenbergs, kurš izcīnīja arī 13 atlēkušās bumbas, 10 punktus guva Artis Ozols.

Nākamo Reģionālās basketbola līgas spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs  13.oktobrī, kad viesos tiksies ar “East-Ball/RTDP” vienību.