Smiltenes basketbolisti izcīna pirmo uzvaru

Pie pirmās uzvaras Reģionālajā basketbola līgā tikuši BK “Smiltene/BJSS” basketbolisti, viesos ar 79:77 pārspējot “East-Ball/RTDP” vienību. Foto: No “Facebook”

Uzvaru Latvijas basketbola čempionāta Reģionālās basketbola līgas otrās kārtas spēlē ceturtdien, 13. oktobrī, izcīnīja BK “Smiltene/BJSS”, kas viesos ar 79:77 (18:21, 20:11, 20:17, 21:28) pārspēja “East-Ball/RTDP” vienību.

Spēles sākumā smiltenieši ļāva mājiniekiem izvirzīties vadībā ar +7 punktiem, tomēr turpinājumā rezultātu izlīdzināja un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar ‒3.

Arī otrās ceturtdaļas sākumā Smiltenes basketbolisti atkal atlaida pretiniekus līdz pat ‒8 punktiem, pēc kā sāka pakaļdzīšanos, puslaika pārtraukumā dodoties jau ar +6 punktu pārsvaru.

Trešās ceturtdaļas sākumā norisinājās cīņa punkts punktā, tomēr pamazām smiltenieši vienubrīd panāca pat +11 punktu pārsvaru un pirms pēdējās ceturtdaļas atradās priekšā ar +9 punktiem.

Spēles pēdējā nogrieznī pakaļdzīšanos uzsāka jau laukuma saimnieki, sākumā tas viņiem vēlamo rezultātu nedeva, smiltenieši pārsvaru izaudzēja līdz +13, tomēr, spēles finālam tuvojoties, rezultāta starpība saruka līdz +2, tāpēc viesiem bija jāņem taimauts. Finālsirēnai skanot, “Smiltene/BJSS” svinēja sezonas pirmo uzvaru – 79:77.

Smilteniešu rindās ar 18 punktiem atzīmējās Tomass Rozenbergs, viņam arī 13 atlēkušās bumbas, 15 punktus guva Matīss Mežulis, 11 punkti Klāva Bērziņa kontā, pa 10 punktiem guva Markuss Čeksters, Māris Millers un Uldis Slapjums.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs trešdien, 19. oktobrī, kad Smiltenē tiksies ar BK “Ādaži/Carnikava”.