“Smiltene’09” florbolisti sāk ar zaudējumu, hokejisti – ar uzvaru

Ar zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrās līgas turnīru sākuši SK “Smiltene’09” florbolisti, kas ar 7:15 (4:11, 2:3, 1:1) piekāpās “Impar Limbaži” vienībai.

Izšķirošs bija spēles pirmais periods, kurā “Smiltene’09” spēja turēt pretiniekam līdzi līdz rezultātam 3:3, pēc kā limbažnieki pārspēja laukuma saimniekus astoņas reizes, pašiem vārtus zaudējot vienreiz. Otrajā un pēdējā trešdaļā spēle izlīdzinājās, tomēr pirmajā trešdaļā izlieto ūdeni laukuma saimniekiem sasmelt vairs neizdevās.

“Smiltene’09” labā pa pieciem punktiem guva Pēteris Grodnis (četri vārti un piespēle) un Daniels Harijs Āgaris (divi vārti un trīs piespēles). Elviss Apsītis atvairīja 48 no pretinieku 63 metieniem.

Nākamo spēli “Smiltene’09” aizvadīs sestdien, 1. oktobrī, kad viesos tiksies ar Rēzeknes BJSS komandu, kas pirmajā sezonas spēlē viesos ar 8:7 pārspēja FK “Kalsnava”.

Tikmēr SK “Smiltene’09” hokejisti 24.septembrī Valmieras hokeja čempionāta pirmajā spēlē ar 5:2 (2:1, 1:0, 2:1) pārspēja FK “Smiltenes Vanagi” vienību.

Trīs vārti un rezultatīva piespēle Dāvida Jakoviča kontā, divas rezultatīvas piespēles Uģim Melbārdim. Ivars Veits atvairīja 22 no 24 pretinieku metieniem.

Nākamo spēli “Smiltene’09” aizvadīs 2.oktobrī, kad tiksies ar HK “Cēsis”, savukārt “Smiltenes Vanagi” dienu iepriekš, 1.oktobrī, mērosies spēkiem ar “Vidzemes Lauvām”.