Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Smiltene’09” florbolisti piekāpjas savā laukumā

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrās līgas trešās kārtas spēlē piektdien, 7.oktobrī, piedzīvoja SK “Smiltene’09” florbolisti, kas savā laukumā ar 7:12 (3:4, 2:5, 2:3) piekāpās SK “Coyote” vienībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā trešdaļā spēle aizritēja punkts punktā, spēles sākumā laukuma saimnieki divreiz izvirzījās vadībā – ar 1:0 un pēcāk arī 2:1, kad devītajā minūtē guva vārtus mazākumā, pirmo periodu noslēdzot tikai ar vienu vārtu deficītu – 3:4.

Spēles 31.minūtē “Smiltene’09” pie rezultāta 4:6 vēl spēja panākt vārtu starpību -2, tomēr viesi spēles turpinājumā savu pārsvaru spēja audzēt un noturēt tā, ka laukuma saimniekiem nācās atzīt “Coyote” pārākumu un uzvaru.

Ar četriem punktiem smilteniešu rindās atzīmējās Pēteris Grodnis, kas guva divus vārtus un divreiz rezultatīvi asistēja, trīs punktu (divi vārti + piespēle) Danielam Harijam Āgarim, kas tika atzīts par labāko spēlētāju “Smiltene’09” komandā, divus vārtus guva Gatis Jurjāns.

Rinalds Riekstiņš atvairīja 30 no pretinieku 42 metieniem.

Pēc trim spēlēm Latvijas florbola čempionāta otrās līgas Austrumu grupā “Coyote’09” bez punktiem septiņu komandu konkurencē ieņem pēdējo, septīto vietu.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 28.oktobrī, kad savā laukumā, Variņos, tiksies ar “Līgatnes” florbolistiem.