Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē notiks rakstnieces Luīzes Pastores literātā meistarklase bērniem

Foto: smiltenesnovads.lv

Lai mazajiem ķipariem vasaras brīvlaiks būtu interesantāks, Smiltenes bibliotēka sarūpējusi  dažādas radošās meistarklases, kur bērni var gan izklaidēties un gūt radošo gandarījumu, gan izglītoties, uzzinot jaunu informāciju un apgūstot jaunas tehnikas. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

29.jūlijā Smiltenes novada bibliotēkas, Bērnu apkalpošanas nodaļā rakstnieces Luīzes Pastores vadībā notiks literārā meistardarbnīca. Darbnīcai no plkst. 10.00 līdz 10.40 tiek aicināti pieteikties pirmskolas vecuma bērni (5-6 gadiņi), savukārt no plkst. 11.00 līdz 12.00 sākumskolas vecuma bērni.

Tikšanās laikā bērni iejutīsies detektīvu ādā, ar īpašas detektīvspēles palīdzību izzinot mākslas darbu tapšanas aizkulises. Pēc spēles kopā ar autori tiks radītas detektīvgrāmatiņas.

Pieteikšanās līdz 28.jūlijam, rakstot uz e-pastu zane.indriksone@smiltenesnovads.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība darbnīcā un darba materiāli ir bezmaksas, taču dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums iepriekš pieteikties uz norādītajām e-pasta adresi. Lūgums ierasties apģērbā, kuru nav bail nosmērēt, jo, iespējams, tiks strādāts arī ar krāsām. 

Nodarbību laikā tiks fotografēts pasākuma publicitātes vajadzībām.

Projektu atbalsta Vidzemes plānošanas reģions, Latvijas Valsts meži, Valsts Kultūrkapitāla fonds,  Smiltenes Kultūras centrs un Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde.

Informāciju sagatavoja: Zane Ērgle- Mežule, Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes Mārketinga un komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.