Smiltene noslīd uz pēdējo vietu

Zaudējumus svarīgā “Optibet Nākotnes līgas” spēlē sestdien, 18.septembrī, piedzīvoja “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 1:4 (0:3) piekāpās “Saldus SS/Leevon” vienībai, tādējādi noslīdot uz pēdējo vietu turnīra tabulā.

Smiltenieši, kas pēdējo uzvaru izcīnīja 24.jūlijā, savā septītajā zaudējumā pēc kārtas pirmo reizi kapitulēja jau spēles ceturtajā minūtē, kad vispirms sarkano kartīti par pārkāpumu savā soda laukumā saņēma FK “Smiltene/BJSS” spēlētājs Elmārs Sietinsons, bet pēc brīža laukuma saimnieki realizēja 11 metru soda sitienu.

Turpinājumā divu minūšu laikā, 16.un 17.minūtē, Saldus komanda guva vēl divus vārtus, pirmo puslaiku noslēdza esot vadībā jau ar 3:0.

Spēles 77.minūtē smilteniešiem vienus vārtus izdevās atgūt, kad 77.minūtē precīzs bija Dairis Zariņš. Tomēr trīs minūtes pirms spēles pamatlaika beigām laukuma saimnieki atjaunoja trīs vārtus pārsvaru, svinot spēlē uzvaru ar 4:1.

Līdz ar šo zaudējumu, “Smiltene/BJSS” turnīra tabulā noslīdēja uz pēdējo, 10.vietu, ļaujot sevi apdzīt šīs spēles uzvarētājiem – smilteniešiem pēc 10 spēlēm septiņi punkti, Saldus komandai pēc šīs uzvaras – astoņi.

Nākamo spēli Smiltenes futbolisti aizvadīs sestdien, 25.septembrī, pulksten 16:00 savu skatītāju priekšā tiekoties ar “JDFS Alberts” futbolistiem, kas tabulā atrodas trīs punktu attālumā astotajā vietā. Pirmā apļa spēlē abu komanda spēle Upesciemā noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.