Abonēt

Reklāma

“Smiltene/BJSS” zaudējums mājas spēlē

Soccer Ball in Goal Net — Image by © Royalty-Free/Corbis

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” spēlē svētdien, 18. septembrī, piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS”, kas 19. kārtas spēlē savā laukumā ar 1:7 (0:2) piekāpās “RFS-2” futbolistiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā puslaikā smiltenieši vārtus zaudēja tikai divreiz – viesi pirmo reizi bumbu laukuma saimnieku vārtos raidīja 26. minūtē, bet piecas minūtes pirms puslaika beigām bumba smilteniešu vārtos nonāca no sava spēlētāja Daira Zariņa.

Jāatzīmē, ka D. Zariņam septembris ir nelaimīgs mēnesis, jo pēdējās divās spēlēs no viņa bumba savos vārtos nonākusi trīs reizes.

“Goda vārtus” Smiltenes futbolistiem izdevās gūt spēles 62. minūtē, kad pie rezultāta 0:4 soda sitienu realizēja Edgars Jansons.

Līdz spēles beigām laukuma saimnieki kapitulēja vēl trīs reizes.

Pēc 19 Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas spēlēm “Smiltene/BJSS” turnīra tabulā ar 12 punktiem 14 komandu konkurencē ieņem 13. vietu, pēdējā vietā esošos “Leevon Saldus” apsteidzot par trim punktiem, par trim punktiem atpaliekot no FK “Tukums 2000/TSS-2”, kas ieņem 12. pozīciju.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 1. oktobrī, kad viesos mērosies spēkiem ar FK “Rēzekne”. Pirmā apļa spēlē Smiltenē abu komandu duelis noslēdzās ar neizšķirtu 3:3.