“Smiltene/BJSS” piekāpjas Salacgrīvas basketbolistiem

Zaudējumu Reģionālās basketbola līgas spēlē piektdien, 4. novembrī, piedzīvoja “Smiltene/BJSS” vienība, kas savā laukumā ar 76:86 (15:20, 19:31, 24:16, 18:19) piekāpās Salacgrīvas basketbolistiem.

Pirmajā ceturtdaļā komandas aizvadīja līdzīgu cīņu, smiltenieši sestajā minūtē izvirzījās vadībā, tomēr viesi pirmās desmit minūtes noslēdza ar +5 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā salacgrīvieši pārsvaru audzēja, puslaika pārtraukumā dodoties ar 17 punktu pārsvaru. Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki uzsāka pakaļdzīšanos, vienubrīd panākot līdz -6 punktu deficītam. Trešajā ceturtdaļā smiltenieši bija pārāki ar 24:16, tomēr kopumā viesi joprojām saglabāja +9 punktu pārsvaru. Pēdējā spēles daļā viesi veica izrāvienu līdz +15 punktiem, ko laukuma saimniekiem līdz spēles beigām izdevās sadeldēt vien līdz desmit punktu deficītam.

“Smiltenes/BJSS” rindās rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Matīss Mežulis, 12 punktus guva Artis Ozols, 11 punkti Tomasam Rozenbergam.

Reģionālās līgas Centra zonas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” ar piecās spēlēs izcīnītiem septiņiem punktiem astoņu komandu konkurencē ieņem 6. vietu.

Nākamo spēli Smiltenes basketbolisti aizvadīs Lāčplēša dienā, 11. novembrī, kad viesosies pie SK “Rūjiena”, kas atrodas tabulas pēdējā vietā.