Smiltenē aizvadīts LVM MTB maratona piektais posms

Svētdien, 31. jūlijā, Smiltenē norisinājās “Latvijas Valsts meži MTB maratona 2022” piektā posma sacensības, kuras panākumiem bagātas bijušas gan “Dako Ziemeļvidzeme”, gan “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS”, gan “Velohooligans/Ķeizari-1” komandai.

“Toyota Gravel” 57,3 kilometru distancē M40 grupā astoto vietu ieņēma Kristers Kovgers, devītais finišēja viņa komandas biedrs Mārtiņš Daļeckis.

M50 grupā “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvji ieņēma no otrās līdz ceturtajai vietai – otrais bija Andris Laganovskis, trešais – Mārtiņš Puriņš, ceturto vietu ieņēma Ints Lērme.

“Lielbāta tautas distancē” M16 vecuma grupā piekto vietu ieņēma Dāniels Apse no “MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS”, M18 grupā uzvarēja Rainers Zviedris no “Dako Ziemeļvidzeme”, piekto vietu ieņēma “MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” sportists Ģirts Harkins, TM grupā otrajā vietā “Dako Ziemeļvid­zeme” pārstāvis Jānis Rubiks, šajā vecuma grupā 14. vietā Ģirta komandas biedrs Oskars Jaunbērziņš, 32. vietā šajā vecuma grupā “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Kristaps Meija, 35. vietā “VeloLifestyle” braucējs Gatis Luberts, 78. vietā ierindojās “Dako Ziemeļlvid­zeme” sportists Mārtiņš Apinis.

TM35 grupā uzvaru izcīnīja “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Oskars Ārgalis, astotajā vietā “Dako Ziemeļvidzeme” sportists Dainis Homko, TM40 grupā sestajā vietā viņa komandas biedrs Zigmārs Zučiks, TM45 vecuma grupā 14. vietā vēl viens “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvis Dzintars Harkins, TM55 vecuma grupā uzvaru izcīnīja viņa komandas biedrs Agnis Apse, 17. vietā “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Ivars Lācis, 35. vietā “Dako Ziemeļvidzeme” braucējs Armands Liepa, 56. vietā Ainars Brumfelds no Smiltenes. TM60+ grupā 10. vietā finišēja “Smiltenes Vanagu” pārstāvis Ilgvars Plētnieks.

“DAKO Ziemeļvidzeme” komandai vēl nebijis panākums – komandu kopvērtējumā uzvaras gan “Toyota gravel” distancē, gan 34,2km garajā “Lielbāta” tautas distancē.

“Mammadaba zēni un meitenes” 17,2 kilometru distancē M12 grupā sesto vietu ieņēma “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” sportists Roberts Judins, devītajā vietā viņa komandas biedrs Mārcis Meiss, M14 grupā devīto vietu ieņēma Eduards Pundurs, W-Veselība grupā trešajā vietā ierindojās “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāve Sabīne Kazaka.

2013. gadā dzimušu zēnu 1,2 kilometru braucienā Daniels Homko ieņēma otro vietu, 2011. gadā dzimušu meiteņu grupā Nikola Anna Skrapce uzvarēja 1,6 kilometru distancē.