“Smiltene ‘09” sezonu noslēdz ar zaudējumu

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrās līgas regulārās sezonas pēdējā spēlē piektdien, 25.februārī, piedzīvoja SK “Smiltene ‘09” florbolisti, kas savā laukumā ar 8:9 (4:2, 3:2, 1:5) piekāpās “Pēdu nav/Valmieras novads” komandai.

Lai arī pretinieki izdarīja krietni vairāk metienu pa vārtiem, smiltenieši guva vairāk vārtu gan pirmajā, gan otrajā trešdaļā, pirms pēdējā perioda atrodoties vadībā ar 7:4, tomēr pēdējā spēles daļā Valmieras novada komanda salauza laukuma saimnieku pretestību, uzvarot to ar 5:1, kas ļāva izcīnīt uzvaru arī visā spēlē.

“Smiltene ‘09” rindās rezultatīvākais ar pieciem punktiem (divi vārti + trīs piespēles) bija Klāvs Kārkliņš, četri punkti (1 + 3) Danielam Harijam Āgarim, trīs vārtus guva Edgars Spirido, divi vārti un rezultatīva piespēle Jāņa Laura kontā. Rinalds Riekstiņš komandas vārtos atvairīja 55 no 64 metieniem.

Otrās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ar 18 spēlēs izcīnītiem pieciem punktiem “Smiltene ‘09” sezonu pabeidza pēdējā, septītajā vietā.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs aizvadītajā sezonā ar 28 punktiem (11 vārti un 17 piespēles) bija Helmuts Lapiņš, viņš arī rezultatīvākais asistents, labākais vārtu guvējs ar 15 precīziem metieniem bija Edgars Spirido, kuram kopumā 27 rezultativitātes punkti. Smilteniešu vārtos Rinalds Riekstiņš 16 aizvadītajās spēlēs atvairīja 392 no 502 metieniem, Elviss Apsītis 15 spēlēs tika galā ar 230 no 333 metieniem.