“Smiltene ‘09” piekāpjas Līgatnē

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrās līgas spēlē piektdien, 6. janvarī, piedzīvoja “Smiltenes ‘09” florbolisti, kas viesos ar 4:20 (3:4, 0:8, 1:8) atzina “Līgatnes” vienības pārākumu.

Līdzīga cīņa izvērtās vien spēles pirmajā trešdaļā, kad smiltenieši pat divreiz izvirzījās vadībā – ar 2:1 un 3:2, tomēr trešdaļu noslēdza ar vienu vārtu deficītu, kas ļāva vēl nākotnē skatīties ar cerību. Tomēr otrā trešdaļa šīm cerībām pārvilka treknu strīpu, kad laukuma saimnieki guva astoņus bezatbildes vārtus, pēdējā trešdaļā pievienojot vēl astoņus, uz ko viesi atbildēja ar vieniem vārtiem.

“Smiltenes ‘09” rindās ar trim punktiem, gūstot divus vārtus un vienreiz asistējot, izcēlās Pēteris Grodnis, divi punkti (vārti + piespēle) Krišam Mazūram.

Atgādinām, ka šīs sezonas pirmā apļa spēlē Variņos “Smiltene ‘09” līgatniešiem piekāpās ar 8:16.

Pēc šīs spēles Latvijas florbola čempionāta otrās līgas Austrumu zonas turnīra tabulā “Smiltene ‘09” bez punktiem ieņem pēdējo, 7. vietu.

Nākamo spēli “Smiltene ‘09” aizvadīs 13. janvārī, kad savā laukumā Variņos tiksies ar “Aiz­kraukles/Kokneses” vienību, kas tabulā ieņem 2. vietu. Pirmajā savstarpējā spēlē viesos Smiltenes florbolisti piekāpās ar 2:23.

Spēles sākums Variņu sporta hallē pulksten 20.30.