“Smiltene ‘09” florbolistiem trīspadsmitais zaudējums

Bez uzvarām sezonu Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā turpina “Smiltene ‘09” florbolisti, kas sestdien, 15.janvārī, Rencēnos spraigā cīņā ar 6:7 (2:2, 1:4, 3:1) piekāpās “Pēdu nav/Valmieras novads” vienībai.

Spēli labāk uzsāka viesi, 16.minūtē izvirzoties vadībā jau ar 2:0, tomēr vēl līdz trešdaļas beigām laukuma saimnieki rezultātu izlīdzināja. Spēles turpinājumā “Smiltene ‘09” nodarbojās ar pakaļdzīšanos un nepilnu minūti pirms spēles beigām izdevās rezultātu samazināt līdz vienu vārtu starpībai, tomēr tāds tas palika arī atskanot spēles finālsignālam, “Smiltene ‘09” zaudējums viesos – 6:7.

Četri punkti – divi vārti un divas rezultatīvas piespēles, audētāju rindās Danielam Harijam Āgarim, divus vārtus guva arī Krišs Mazūrs. Rinalds Riekstiņš “Smiltene ’09” vārtos atvairīja 38 no 45 pretinieku metieniem.

Ar 13 zaudējumiem 13 spēles “Smiltene ‘09” Latvijas florbola čempionāta otrās līgas austrumu zonas turnīra tabulā bez punktiem ieņem pēdējo, septīto vietu.

Nākamās divas spēles smiltenieši aizvadīs 22.un 23.janvārī, vispirms Rēzeknē tiekoties ar vietējās BJSS komandu, nākamajā dienā savā laukumā Variņos uzņemot SK “Coyote”. Spēles sākums pulksten 13:00.