“Smiltene ‘09” florbolisti sīvā cīņā piekāpjas “Liepupei”

Pirmo spēli pēc “lokdauna” aizvadījuši SK “Smiltene ‘09” florbolisti, kas otrdien, 16.novembrī, savā laukumā sīvā cīņā ar 10:13 (1:6, 5:3, 4:4) piekāpās “Liepupe” vienībai.

Smiltenes vienību iegāza pirmā trešdaļa, kurā uz sešiem pretinieku vārtiem “Smiltene ‘09” atbildēja ar tikai vieniem. Situāciju kopsummā neglāba arī uzvarētā otrā trešdaļa un neizšķirts trešajā.

Smiltenes komandā rezultatīvākais, gūstot trīs vārtus un četrreiz asistējot, ar septiņiem punktiem bija Klāvs Kārkliņš, pie pieciem rezultativitātes punktiem (trīs vārti + 2 piespēles) tika Elviss Ābele. Rinalds Riekstiņš atvairīja 50 no pretinieku 63 metieniem.

Līdz ar to, pēc piecās spēlēs piedzīvotiem pieciem zaudējumiem “Smiltene ‘09” Latvijas florbola čempionāta austrumu zonas turnīra tabulā ar 0 punktiem ieņem pēdējo, septīto vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 21.novembrī, viesojoties pie Kalsnavas vienības.