Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Slavē jaunos āra trenažierus

Smiltenes sporta un atpūtas kompleksa “Teperis” jaunie āra trenažieri jau izpelnījušies lietpratēju atzinīgu vērtējumu, bet novada pašvaldība – uzslavu par finansējuma piešķiršanu tik kvalitatīva aprīkojuma iegādei. FOTO: SANDRA PĒTERSONE

Smiltenes sporta un atpūtas kompleksā “Teperis” šovasar notikuši vairāki labiekārtošanas darbi. Fizisko aktivitāšu un sporta cienītājiem novada pašvaldība sagādājusi jaunas iespējas brīvā laika pavadīšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie stadiona servisa un skatītāju tribīņu ēkas par pašvaldības finansējumu ir  izveidots āra trenažieru laukums un strītbola laukums ar modernu sintētisko segumu.

Jau pirmajās divās nedēļās pēc trenažieru, pievilkšanās stieņu un vingrošanas kompleksa uzstādīšanas vērojama diezgan liela iedzīvotāju interese par šo piedāvājumu, novērojis Smiltenes sporta kompleksa administrators Guntars Markss.

FOTO: SANDRA PĒTERSONE

“Atšķirībā no tiem trenažieriem, kas ir parkā, šeit vairāk ir sportiska rakstura trenažieri, kas pārsvarā domāti kāju muskulatūrai, ir arī pieejami brīvie svari. Var trenēt krūšu muskulatūru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamācības uz trenažieriem, kādus vingrinājumus tur var izpildīt, šobrīd ir angļu valodā, bet būs arī latviešu valodā,” stāsta Guntars Markss.

“Ziemeļlatvija” jau uzklausījusi vairāku sportotāju atzinīgu vērtējumu par jaunajiem trenažieriem. To kvalitāti uzteic arī smiltenietis Renārs Žeļezkins. “Šie trenažieri ir nopietnāki nekā tie, kas pieejami parkā un kas palīdz uzturēt sevi labā, veselīgā formā. Šeit (jaunajā trenažieru laukumā pie Tepera stadiona – redakcijas piezīme) ir iespēja pielikt klāt vairāk svaru, nevis strādāt tikai uz savu svaru. Blakus ir līdztekas un pievilkšanās bloki. Ir iespēja pievilkties. Var arī trenēt vēdera presi. Ir sols ar hantelēm, tām ir trīs svari. Šie trenažieri arī būs ilgmūžīgāki,” cer Renārs Žeļezkins.

Pašvaldība turpina sporta un atpūtas kompleksa “Teperis” labiekārtošanu, kas notiek vairākās kārtās. Ir atjaunotas kāpnes, kas ved uz stadionu. Stadiona servisa un tribīņu ēkas priekšpusē ir izveidots stāvlaukums, kas paredzēts dienesta automašīnām.

Šogad plānots pabeigt izbūvēt gājēju ceļu, pa kuru no stadiona (lejā pie Tepera ezera) var aiziet līdz  piepilsētas mežam garām kartinga trasei.Vēl paredzēts apgaismojums futbola laukumam, informē Guntars Markss. Pēc trenažieru un strītbola laukumu nodošanas ekspluatācijā tie būs brīvi pieejami ikvienam apmeklētājam.

Sporta un atpūtas kompleksa “Teperis” labiekārtošana turpinās. Pavisam citu, daudz skaistāku izskatu ieguvušas kāpnes, kas ved uz stadionu. FOTO: SANDRA PĒTERSONE

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.