Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skrējienā Valga – Valka uzvar viesi

Piektdien, 10.septembrī, notika 24.masu skrējiens Valga-Valka, kuru diezgan pārliecinoši uzvarēja Keio Kitss (Vīlande), atstājot aiz sevis Denisu Salmijanovu (Tartu) un iepriekšējā gada otrās vietas ieguvēju Rihardu Lindi (Valmiera), labākais no valcēniešiem bija Reinis Feldmanis, kas finišēja 11.vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dāmu konkurencē trešo gadu pēc kārtas uzvarēja valmieriete Agate Caune, otrajā vietā finišēja Anu Pīroja (Pērnava), trešo vietu ieņēma Eveli Kurga (Valga). Labākā no Valkas novada bija Sanda Kuratņika, kas finišēja 10.vietā.

Visus rezultātus var redzēt šeit vai www.valka.lv sadaļas “Sports” apakšsadaļā “Rezultāti un nolikumi”

Sacensības sākās 15:00 ar bērnu skrējieniem. 2.-3.klašu grupā meitenēm otro vietu ieņēma Nikola Aumeistere (Valka), zēniem pirmais finišēja Emīls Dudelis (Valka), trešajā vietā Armands Ozoliņš (Valka). 4.klašu grupā meitenēm uzvarēja Santa Mežecka (Valka), zēniem pirmais bija Matejs Doršs, otrais Mārtiņš Jaunslavietis, trešajā vietā Derians Rustens Gafurovs (visi no Valkas). 5.klašu grupā meitenēm otro vietu izcīnīja Gabriela Ozoliņa (Valka), zēniem otrā vieta Eduardam Petenokam (Valka). 6.klašu grupā meitenēm uzvarēja Sanija Freiberga no Valkas, zēniem 2.vieta Kristam Sakniņam (Valka).

Bērnu skrējienu rezultātus var redzēt Valkas novada tīmekļvietnē www.valka.lv sadaļas “Sports” apakšsadaļā “Rezultāti un nolikumi”.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists