Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Skolām iespēja pieteikties “Ghetto Games Skolu tūrei”

Publicitātes foto.

“Ghetto Games” 14. sezona ir noslēgusies ar iespaidīgiem soļiem, veidojot ielu futbola turnīrus Eiropā un lielisku sezonu Latvijā. Ne tikai Rīgas, bet arī Daugavpils, Ventspils, Valmieras un citu pilsētu jauniešiem “Ghetto Games” nav svešs. Katru vasaru palielinās dalībnieku skaits no visas Latvijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai kopā ar jauniešiem pavadītu laiku un iepazīstinātu ar “Ghetto Games” kustību, “Ghetto Games” viesojas skolās, kur notiek aktīva sporta stunda, diskusijas un tiek sniegta informācija, kā katrs Latvijas jaunietis var darboties “Ghetto Games”, pat ja sports ir uz Jūs!

Šobrīd, pēc pandēmijas laikā piedzīvotajiem ierobežojumiem, daudziem skolēniem ir ļoti grūti komunicēt un atgriezties klātienes komunikācijā. Tik pat svarīgi  ir būt arī aktīviem, jo sports palīdz katra mentālajai veselībai. Tāpēc “Ghetto Games” piedāvā iespēju viesoties Latvijas skolās, lai pavadītu aktīvu sporta stundu, iepazītu “Ghetto Games” kustību un personību stāstus šajā kustībā. Protams, iespējas jauniešiem darboties “Ghetto Akadēmijā”, kas ir neformālā jauniešu skola, kurā skolēni/jaunieši apgūst dzīves skolu!

Šī gada pieteikšanās notiek no 3.-11. septembrim, un pieteikties tiek aicināti skolēni no 4.-12.klasei. Pieteikumu meklē šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2021. gadā “Ghetto Games” viesojās vairāk kā septiņās Latvijas skolās, kuru jaunieši pēc tam aktīvi iesaistījās “Ghetto Games Akadēmijā”. Šajā skolu tūrē viesosimies 14 Latvijas skolās, tāpēc skolas izaicinājums Jums!

Informāciju sagatavoja: Sintija Leimane, “Ghetto Games” komunikācijas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.