Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sešas “Azimuts OK-Sm BJSS” komandas izcīna godalgotas vietas Cēsu stafetēs

Foto: Ojārs Millers

Cēsu rudens otrajā dienā notika “Cēsu rudens stafetes”, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas stafešu kausa pēdējais, noslēdzošais posms. Sacensībās startēja 121 komanda ar 363 dalībniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Azimuts OK –Sm BJSS” šoreiz bija pārstāvēta  ar deviņām komandām. Kad sākās apbalvošana to gaidīja neierasti liels skaits zilajās “Azimuta” formās tērpto sportistu, jo sešām komandām izdevās izcīnīt vietu uz goda pjedestāla. Tas izdevās visām veterānu komandām un divām jauniešu komandām.

Vispirms jau jāatzīmē panākums W-120 grupā (10 komandas) kurā pat grūti atcerēties, kad “Azimutam” pēdējo reizi ir bijusi pieteikta komanda. Lai arī pēc pirmā etapa, kurā startēja Marta Liepiņa, bijām tikai  sestajā vietā, tomēr viņas komandas biedrenēm Ievai Godiņai un Lienei Brūvelei izdevās apsteigt visas konkurenšu komandas un finišēt ar vairāk kā minūtes pārsvaru pār OK “Alūksne” komandu.

Pirmā vieta arī M-145 grupas vīriem. Komandā startēja Raivis Kalniņš , Mārtiņš Godiņš un Otārs Putrālis. Savus tuvākos sekotājus no OK “Briksnis” viņi pārspēja par gandrīz 15 minūtēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrā vieta grupā M-170 “Azimuta” komandai ar Pēteri Kokarēviču , Jāni Nulli un Māri Stabiņu sastāvā. Šajā grupā trešā vieta “Azimuta” un Valmieras sastādītajai komandai, kurā startēja Aigars Dudelis, Jānis Lucāns un Juris Rudītis.

Otrā vieta grupā M-195 “Azimuta” komandai ar Māri Lapiņu, Aldi Lapiņu un Jāni Biezo sastāvā.

Vēl otrajā vietā finišēja M-18 grupas komanda, kurai izdevās reabilitēties par nosacīto neveiksmi Latvijas čempionātā kur viņi palika ceturtie, ar Kristeru Lārmani , Renāru Kļaviņu un Uvi Sproģi sastāvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešā vieta W-16 grupā komandai ar Martu Kalniņu, Aneti Stabiņu un Kitiju Abulu sastāvā.

Elites sieviešu grupā W21 tūlīt aiz godalgoto trijnieka ceturtajā vietā finišēja mūsu sieviešu eksperimentālā komanda, kurā startēja divas W-18 grupas meitenes Anda un Agnese Jaunmuktānes un Zanda Stabiņa.

 Necerēti augstajā piektajā vietā M-12 grupas puišu komanda ar Arti Harkinu, Artūru Kalniņu un Tomu Grabovski sastāvā, savukārt W-12 grupas meitenēm Zanei Tarasai, Dārtai Pauliņai  un Ramonai Puriņai, domājot par nākošās sezonas komandu, galvenais uzdevums bija atrast visus kontrolpunktus, tas viņām izdevās finišējot devītajā vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību rezultāti šeit.

Informāciju sagatavoja: Māris Stabiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.