Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Saules un mīlestības pieliets pasākums “Satikšanās Ielīcās”

Sirsnīgā gaisotnē notika tikšanās ar latviešu filmu “Pūt, vējiņi!” un “Vilkaču mantiniece” “zelta” fondu – aktieriem Ģirtu Jakovļevu (attēlā no kreisās), Esmeraldu Ermali, Zani Jančevsku, Daci Eversu un Jāni Paukštello. Tālu ceļu no Kurzemes līdz Ziemeļvidzemei bija mērojušas ansambļa “Suitu sievas” dziedātājas. Foto: Ingūna Johansone

Jau ceturto reizi augusta otrajā pusē Vijciema pagasta etnogrāfiskajā sētā “Ielīcas”, kas ir ne tikai iekļauta Latvijas kultūras mantojumā, bet kur jau vairākus gadus saimnieko sētas jaunie īpašnieki – Pedraudžu ģimene, notiek sirsnīgs, izzinošs un aizraujošs pasākums “Satikšanās Ielīcās”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzi šo vasaras sezonas pasākumu jau nodēvējuši par vienu no skaistākajiem pasākumiem Valkas novadā. Starp apmeklētājiem bija arī laikraksta “Ziemeļlatvija” galvenā redaktore Ingūna Johansone. Daloties ar savām pozitīvajām emocijām, viņa stāsta: “Tik skaisti dejoja dejotāji, īpaši mazie ķipari no tautas deju kolektīva “Dzintariņš”.  Īpašu noskaņu radīja Olga Rajecka, kura kopā ar dejotājiem no “Madaras” iepriecināja arī ar latgaļu dejām un dziesmām. Tas ir tik brīnumaini – redzēt, satikt un klausīties Ģirtu Jakovļevu, Jāni Paukštello, Esmeraldu Ermali, Daci Eversu un Zani Jančevsku.

Cilvēkiem ļoti patika, jo sarunas ar aktieriem bija ļoti sirsnīgas. Goda vietā bija nosēdināti Baibas Pedraudzes vecāki – Ēvalds un Velta Platnieki. Šis noteikti šovasar bija viens no Valkas novada skaistākajiem pasākumiem – tik sirsnīgs un nesamākslots.” Šo pasākumu, kas tiek organizēts visu gadu, rīkoja Kristīne Liepa. Nākamajā gadā pasākums iecerēts kā sadziedāšanās.

Par to, ka šis pasākums paticis, kā arī cilvēkiem sagādājis daudz pozitīvu emociju un vasarīgu noskaņu, liecina arī ieraksti, ievietotās foto galerijas un video sociālajos tīklos.

FOTO un VIDEO: Satikšanās “Ielīcās”  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.