Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Satraucas par mizgraužu postījumiem piepilsētas mežā

Latvijā postošākais egļu audžu kaitnieks ir egļu astoņzobu mizgrauzis, kas spēj iznīcināt pat veselas audzes. Vai tā var notikt arī Smiltenes piepilsētas mežā netālu no Klievezera, kas ir iedzīvotāju iecienīta atpūtas vieta?

Tur mizgraužu piebeigtas, nokaltušas egles (vairākus desmitus koku) ievērojis smiltenietis, orientēšanās kluba “Azimuts” valdes priekšsēdētājs Aldis Lapiņš.

Orientēšanās kartē viņš “Ziemeļlatvijai” rāda vairākus mizgraužu perēkļus Klievezeram tuvējo mežu masīvos, bet visvairāk ir satraukts par nokaltušajām eglēm pie ceļa, kas ir Mežoles ielas turpinājums un izved uz Vidzemes šoseju Launkalnes pagastā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.