Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Satiec savu meistaru!” norises Smiltenes un Valkas novadā

No 31. marta līdz 2. aprīlim meistari aicina interesentus apmeklēt un iesaistīties meistarklasēs, praktiskajās nodarbībās un lekcijās, lai iepazīstinātu ar dažādiem amatiem un prasmēm, kā arī radītu interesi, izpratni un sabiedrības līdzdalību mūsu nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā. Satikt dažādu amatu meistarus un iesaistīties meistarklasēs varēs arī mūspusē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzveidīgs piedāvājums pasākumā “Satiec savu meistaru!”

SMILTENES NOVADĀ

Smiltenē

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. aprīlī no pulksten 14 līdz 18 Tautas lietišķās mākslas studijā “Smiltene” meistarklase ‒ Kādu somiņu Tu ņemsi uz Dziesmusvētkiem? Jostas somas izgatavošana. Meistare Liene Strazdiņa.

Blomes pagastā

1. aprīlī no pulksten 9 līdz 12 kalēja darbnīcā “Kauliņi” Blomes pagastā būs iespēja iepazīties ar metālapstrādes jomu un apmeklēt kalšanas meistarklasi. To vadīs meistars Jānis Keiselis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. aprīlī pulksten 12 Blomes tautas namā – dekoru gatavošana. Kopā ar meistari Liānu Lapsu būs iespēja izgatavot piespraudes no foamirāna. Uz pasākumu aicina Blomes aušanas pulciņš un rokdarbu kopa “Blumenhof”.

Raunā

2. aprīlī pulksten 11 Rīgas ielā 2, otrajā stāvā, Raunā audēju kopas “Drellis” meistares Rudītes Platās vadībā aicina no dzijas kopīgi darināt pavasara putnus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VALKAS NOVADĀ

Ērģemes pagastā

1. aprīlī pulksten 11 Turnas tautas namā – seno ziepju gatavošanas un aušanas meistarklase. Meistares – Lāsma Engere (ziepju gatavošana), Līvija Kreile (aušana).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vijciema pagastā

3. aprīlī no pulksten 17 līdz 19 Vijciema amatniecības centrā – radošās nodarbes “Dekori punktēšanas tehnikā”. Aicina Vijciema rokdarbnieku kopa.

Vairumam minēto pasākumu ir ierobežots vietu skaits, tāpēc pie meistariem nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Visa kontaktinformācija ir atrodama www.satiecsavumeistaru.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.