Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Saņemtas jaunas grāmatas

Foto: freepik.com

No pirmdienas, 15. novembra, bibliotēkas Latvijā, arī Smiltenes novadā, strādā “zaļajā  režīmā”. Tas nozīmē, ka, apmeklējot bibliotēku, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To ievērojot, apmeklētājiem atkal ir pieejami bibliotēku sniegtie pakalpojumi. Smiltenes bibliotēkā no trešdienas, 17. novembra, ir arī jaunas grāmatas.

“Bibliotēkas krājums ir papildināts ar aizraujošām un izglītojošām grāmatām. Ikviens sev atradīs noderīgu lasāmvielu tumšajiem rudens vakariem,” sola Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre Aira Stūre.

Interesējošo izdevumu var rezervēt  un iestāties uz to lasītāju rindā gan attālināti (izmantojot elektroniskā kataloga autorizēto sistēmu “Mana bibliotēka”, tālrunis informācijai 26449145, 64773030) vai rakstot e-pastā: biblioteka@smiltenesnovads.lv, kā arī apmeklējot bibliotēku klātienē, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar jauno grāmatu sarakstu var iepazīties internetā.

Jaunas grāmatas saņēmusi arī Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa, piemēram, Džoannas  Roulingas “Ziemassvētku Cūku” – aizkustinošu stāstu, kas vēsta par to, cik dārga bērnam ir iemīļotā rotaļlieta un uz kādiem varoņdarbiem viņš ir gatavs, lai atrastu šo pazaudēto draugu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.