Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Sāksies tirgotāju pieteikšanās Lielajam labdarības robežtirgum

Foto: Inga Karpova

No nākamās otrdienas, 14. marta, pulksten 10 tirgotāji varēs elektroniski sūtīt savus pieteikumus, lai 6. un 7. maijā piedalītos dvīņu pilsētās Valkā un Valgā notiekošajā Lielajā labdarības robežtirgū. Pieteikšanās notiks mēnesi – līdz 14. aprīlim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatzīst, ka šis ir viens no gaidītākajiem pasākumiem, kas tuvā un tālā apkaimē ieskandina vasaras sezonu. Tradicionāli robežtirgū savas preces piedāvā tirgotāji ne tikai no Latvijas un Igaunijas, bet arī Lietuvas, Polijas un Somijas.  

“Pieteikšanās būs pieejama tikai elektroniskā veidā. Pieteikumus izskatīs rindas kārtībā. Rinda veidosies no anketas iesūtīšanas laika. Turklāt tiks ņemta vērā tirgotāju pieteikšanās tikai uz abām pasākuma dienām,” skaidro Tūrisma un informācijas biroja speciāliste Laura Krastiņa. Viņa cer, ka šogad tirgotāju būs vairāk, jo ir paplašināta kopējā tirgus teritorija – Latvijas pusē tirgotāji būs izvietoti arī Sēlijas ielā līdz stāvlaukumam, kas atrodas blakus atjaunotajai Pedeles dabas takai un arī Putraskalna teritorijā.

“Šogad plānots paplašināt tirgus teritoriju, pirmo reizi tajā iekļaujot arī atjaunoto dvīņu pilsētu kopējās atpūtas zonu pie Putraskalna. Izvēršot tirgošanās aktivitātes šajā teritorijā, ar gājēju ceļu tiks savienotas Sēlijas un Tartu ielas. Tas ļaus apmeklētājiem ērtāk izstaigāt visu tirgus norises teritoriju un iedzīvinās Putraskalnu tirgus noskaņās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī vieta ir labi piemērota mazajiem stendiem, tāpēc jau tagad potenciālos tirgotājus, kuriem nav nepieciešamība izmantot transportlīdzekļus vai lielus galdus, aicinām apsvērt iespēju par savu vietiņu tirgus laikā izvēlēties tieši Putraskalna teritoriju. Par to tirgotājam būs jāsamaksā pavisam simboliska samaksa – tikai 5 eiro par tirdzniecības vietu abām tirgus dienām,” tirgus organizatoru vārdā aicina L. Krastiņa.

Iepriekšējos gados robežtirgū piedalījās vidēji ap 300 tirgotāju.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai šogad notiks arī tradicionālā Valkas Rotari kluba rīkotā labdarības loterija. L. Krastiņa atbild apstiprinoši, atklājot, ka arī šogad tiks vākti līdzekļi vides objektiem. Tos plānots uzstādīt kopīgajā dvīņu pilsētu centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kas attiecas uz kultūras programmu, L. Krastiņa informāciju sola sniegt nedaudz vēlāk, jo pašlaik notiek programmas saskaņošana.

Detalizētāka informācija – teritorijas karte, nolikums, reģistrācijas anketa – būs pieejama Valkas novada pašvaldības mājaslapā www.valka.lv, sociālajos tīklos un interneta vietnēs www.visit.valka.lv, www.visitvalkavalga.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.