Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Rīgas Zoo oktobrī piedāvā daudzveidīgu pasākumu programmu

Publicitātes foto.

Klāt rudens un, lai arī daudzi domā, ka šajā periodā Rīgas Zoodārzs dodas ziemas guļā, tomēr tā nebūt nav. Arī oktobrī Zooloģiskā dārza apmeklējums ir interesants un aizraujošs, vērojot gan kā mainās dzīvnieku kažoku lielums un krāsa, ko iemītnieki dara, kam varbūt par piedzimuši mazuļi, kā arī papriecāties par Zelta rudeni ar tā košajām krāsām un čaukstošām lapām zem kājām tepat Rīgā, tikai pusstundas brauciena attālumā no pilsētas centra. Lai labāk plānotu zoodārza apmeklējumu, piedāvājam kalendāru ar norisēm, kas būs baudāmas oktobrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. un 2. oktobris – Zoo prezidenta vēlēšanas. Kad prātīgi esam nobalsojuši Saeimas vēlēšanās, tad no sirds varam nobalsot zoodārzā par jums tīkamāko dzīvnieku no piedāvātā klāsta, tā teikt – Zoo prezidentu. Plašāk var lasīt šeit.

4. oktobrī ziņosim, kurš kandidāts šajās vēlēšanās būs ieguvis vislielāko Rīgas zoodārza apmeklētāju atbalstu.

8. un 9. oktobris – šo nedēļas nogali aizvadīsim vēršot apmeklētāju uzmanību  aizsargājamiem dzīvniekiem. Ikvienam interesentam būs iespēja doties pa īpašu reto un aizsargājamo dzīvnieku maršrutu, izmantojot šim nolūkam izveidotu ceļa lapu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8., 9. un 10. oktobrī daudzi skolēni/vecāki/skolotāji vedīs uz Zoodārza Barības virtuvi salasītās ozolzīles un bērnu radošos veikumus “Zoozīļuks 2022” akcijā. Šogad uzsvaru liekam uz skolas un pirmsskolas bērnu radošajiem darbiem, jo Zoozīļuks vēlas iegūt jaunu izskatu un tādēļ talkā bērnus. Lai piedalītos šajā akcijā lūgums  ļoti kārtīgi iepazīties ar konkursa nolikumu.

14. oktobris – Rīgas Nacionālajam zooloģiskajam dārzam 110 gadi.

15. un 16. oktobris – aicinām uz Dzīvnieku dienām Zoodārzā. Gan Rīgā, gan arī Zoodārza filiālē “Cīruļi” šajās abās dienās apmeklētājiem, kuru vārdos vai uzvārdos ir dzīvnieku nosaukumi, ieeja būs ar 50% atlaidi. Ja vārds vai uzvārds ir kādā svešvalodā, tad tā saistība ar dzīvnieku pasauli jāpierāda ar vārdnīcas šķirkļa vai ticama interneta avota izdruku. Vienlaikus visi šie akcijas dalībnieki piedalīsies neklātienes cīņā par populārā dzīvnieka nosaukumu Zoodārza apmeklētāju starpā. Bez tam kopā ar apmeklētājiem piknika laukumā pie Ķīšezera veidosim lielu foto sveicienu Rīgas Zoodārzam 110. dzimšanas dienā. Plašāka informācija sekos vēlāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

19. oktobris – apmeklētāji aicināti piedalīties un vērot Latvijas lielāko ķirbju čempionāta finālu, kuru jau 17. reizi organizē veikalu tīkls “Maxima”.

22. un 23. oktobris – par godu Pasaules Ķenguru dienai, ko svin 24. oktobrī, celsim godā šos neparastos Austrālijas iemītniekus.

29. un 30. oktobris – piedāvāsim apmeklētājiem baudīt rudeni zoodārzā, vērot dzīvniekus un arī pievērst uzmanību ēkām un kādiem interesantiem objektiem jaunajā Foto orientēšanās maršrutā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī rudenī zoodārzs ir interesants! Atgādinām, ka līdz 16. oktobrim Rīgas Zooloģiskais dārzs strādā vasaras režīmā, tādēļ kases ir atvērtas no plkst. 10.00 līdz 18.00, iekštelpu ekspozīcijas līdz 18.30, bet pa zoodārza takām var klejot līdz 19.00. No 17. oktobra strādājam pēc ziemas grafika – kases no plkst. 10.00-16.00, iekštelpu ekspozīcijas līdz 16.30, savukārt Zoodārzs atvērts līdz plkst. 17.00.

Jauku atpūtu Rīgas zoodārzā un sekojiet jaunumiem Zooloģiskā dārza mājaslapā un sociālajos tīklos.

Informāciju sagatavoja: Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza Mārketinga un biznesa attīstības nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.