Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

HRC Group – viss maziem un lieliem darbiem

Internets ir mainījis iepirkšanās ieradumus, padarot pasūtījumu veikšanu daudz vienkāršāku un ātrāku. Ja ir nepieciešami tīrīšanas / mazgāšanas līdzekļi, instrumenti, uzkopšanas inventārs vai auto ķīmija, ieskatieties uzņēmuma HRC group piedāvājumā, kur atradīsiet šos un vēl daudzus citus risinājumus mazu un lielu darbu veikšanai.

HRC Group ir vairumtirdzniecības uzņēmums. Tā klientu lokā ir viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, kā arī auto industrijas uzņēmumi. HRC Group piedāvā produkciju, kas atbilst Eiropas Savienības noteiktajiem standartiem un tā ir apstiprināta ar kvalitātes un Eko līdzekļu marķējumu.

Risinājumi auto industrijai

Uzņēmuma piedāvājumā ir profesionāla auto ķīmija un apkopes materiāli no Eiropā atzītiem ražotājiem – NB Quality, Nerta un citiem. Piedāvātā produkcija izceļas ar augstu kvalitāti, turklāt produktu klāsts tiek regulāri papildināts.

Instrumenti

HRC Group piedāvājumu klāstā atradīsiet arī instrumentus no tādiem labi zināmiem zīmoliem kā Bosch un Makita. Tie ir profesionāli instrumenti, kas tiek papildināti ar kvalitatīvu servisu un garantiju.

Daudzveidīgs akumulatora instrumentu klāsts, dažādi auto apkopes materiāli, mākslīgā āda, industriālais papīrs – piedāvājumā noteikti atradīsiet savām vajadzībām piemērotus risinājumus.

Profesionāli mazgāšanas līdzekļi

Interneta vietnē www.hrcgroup.lv vērts ieskatīties arī tad, ja ir aktuāli profesionāli mazgāšanas līdzekli, roku dvieļi un citas papīra preces, higiēnas aprīkojums un uzkopšanas inventārs.

Tā ir iespēja iegādāties augstas kvalitātes produkciju, kas palīdz sasniegt teicamus rezultātus. Uzņēmums piedāvā tikai rūpīgi atlasītus, efektīvus līdzekļus, tādēļ, ja meklējat kvalitāti, šī būs īstā vieta, kur iegādāties visu nepieciešamo tīrai un patīkamai videi.

Pārstāvētie zīmoli

HRC Group orientējas uz augstākās kvalitātes produktiem, iekārtām, instrumentiem un pakalpojumiem, piedāvājot efektīvus risinājumus saviem klientiem. Uzņēmums iegulda savā attīstībā, paplašinot produkcijas klāstu un veidojot jaunas sadarbības.

HRC Group  ir Zviedrijas uzņēmuma ‘’Diskteknik’’, Itālijas uzņēmuma ‘’Industrie Celtex’’, Beļģijas ‘’Nerta’’, Latvijas uzņēmuma ‘’Ekopapīrs’, Bosch, Makita un vairāku citu uzņēmumu oficiālais pārstāvis.

Klientu ērtībām tiek nodrošināta ātra pasūtījumu piegāde visā Latvijā, kā arī pēcapmaksas iespēja. Plašāku informāciju meklējiet interneta vietnē www.hrcgroup.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.