Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Rainers Zviedris – sezonas uzvarētājs, “Velohooligans/Ķeizari-1” otrajā vieta starp komandām

Brāļi Nauris (pa kreisi) un Rainers Zviedri. Foto: No “Facebook”

Ar septītā posma sacensībām Apē noslēgusies “Vivus.lv MTB maratona 2022” sezona. Sacensībās Apē pusmaratona distancē pie ievērojamiem panākumiem tika Smiltenes novada komanda “DAKO Ziemeļvidzeme”, sezonas kopvērtējumā Valkas novada “Velohooligans/Ķeizari-1” – otrajā vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maratona 100 kilometru distancē “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Kristers Kovgers ierindojās 10.vietā (4.vieta Vīri grupā). Kristera komandas biedri – Mārtiņš Purviņš ieņēma 18.vietu (3.vieta Vīri 40 grupā), Kristaps Kārkliņš finišēja 49.vietā (7.vieta Vīri grupā), Dainis Homko 52., Ints Lērme 53., Andris Semjonovs 90., Sentis Kārkliņš 108., Oskars Jaunbērziņš – 284.vietā (6.vieta Vīri U23 grupā).

“Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Zigmārs Bērziņš maratona distancē ieņēma 111.vietu, Edgars Ārgalis finišēja 164.vietā.

“KRS/NKUP Smiltene” pārstāvis Gatis Luberts finišu sasniedza 124.vietā.

“Apes Velovienības” braucējs Ritvars Neupakojevs finišēja 200.vietā.

Sezonas kopvērtējumā Kristaps Kārkliņš ieņēma 11.vietu, Mārtiņš Purviņš 15., “DAKO Ziemeļvidzeme” komandu vērtējumā ierindojās piektajā vietā.

Dubultuzvaru Apes posma 50 kilometru pusmaratona distancē izcīnīja “DAKO Ziemeļvidzeme” braucēji, brāļi Zviedri – Nauris finišēja pirmais (1.vieta PM Kungi grupā), Rainers tūlīt pat aiz brāļa – otrajā vietā (1.vieta PM Juniori grupā). Vēl no komandas Zigmārs Zučiks ieņēma 14.vietu, Juris Rapa finišēja 20., Kaspars Zučiks 36. (1.vieta Elektro grupā), Karīna Harkina 129 (1.vieta PM Dāmas U23 grupā).

“Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Aivars Karzons finišu sasniedza septītajā vietā (6.vieta PM Kungi grupā), Oskars Ārgalis – astotajā (7.vieta PM Kungi grupā), Agris Podiņš finišēja 11. (10.vieta PM Kungi grupā), Rihards Rieka 17., Uldis Platnieks 54., Ivars Lācis 70., Sergejs Kuncevičs 89.vietā.

“VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” braucējs Mārcis Klieders finišēja 75.vietā (7.vieta PM Jaunieši grupā).

“Smiltenes vanagi” sportists Mārcis Bogdānovs finišēja 73.vietā, Smiltenes velobraucējs Kalvis Vērzemnieks finišēja 78., Jānis Brakovskis 164.

“Apes Draugi” pārstāvis Ivars Tolmanis finišēja 151.vietā.

Rainers Zviedris sezonas kopvērtējumā kļuva par pusmaratona distances uzbarētāju, Aivars Karzons ieņēma sesto vietu, Oskars Ārgalis septīto, Agris Podiņš – astoto.

Sezonas komandu kopvērtējumā “Velohooligans/Ķeizari-1” pusmaratona distancē ieņēma otro vietu, “DAKO Ziemeļvidzeme” sezonu noslēdza kopvērtējuma trešajā vietā.

“Pusaudžu” 22 kilometru distancē “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāve Linda Elizabete Brilte finišēja 14.vietā (2.vieta Pusaudži S 14 grupā), Mārtiņš Ice bija 25. (8.vieta Pusaudži V 12 grupā), “DAKO Ziemeļvidzeme” braucējs Jānis Homko finišēja 39.vietā.

“Pierobežas” 22 kilometru distancē “Apes Velovienības” braucējs Edgars Miķelsons Apes posmā kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena (2.vieta 22km V grupā). Apenietis Nauris Teters finišēja 10. (8.vieta 22km V grupā), Ilze Kaktiņa no Apes ieņēma 13.vietu (4.vieta 22km S grupā).