Rainers Zviedris – Latvijas čempions MTB pusmaratona distancē

“DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Rainers Zviedris kronēts par Latvijas čempionu MTB pusmaratona distancē, komandai kopvērtējumā šajā distancē – otrā vieta Latvijā. Foto: LRF

Pagājušajā svētdienā, 28. augustā, Kūku pagastā tika noskaidroti Latvijas čempioni MTB maratonā. Sarežģītajā trasē karstos laikapstākļos par godalgām cīnījās arī Smiltenes un Valkas novada velobraucēji.

Maratona 68 kilometru distancē “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Nauris Zviedris finišēja 10. vietā (3. vieta M CFA grupā), viņa komandas biedrs Mārtiņš Putniņš bija 22. (2. vieta M2 grupā), Kristaps Kārkliņš ieņēma 28. vietu (8. vieta M CFA grupā).

Valkas “Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Oskars Ārgalis maratona distancē ieņēma 23. vietu (6. vieta M1 grupā), Agris Ārgalis finišēja 31., Edgars Ārgalis – 69. vietā.

No “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāvjiem šajā distancē Agnis Apse ieņēma 32. vietu (1. vieta M4 grupā).

Pusmaratona 34 kilometru distancē uzvaru svinēja “DAKO Ziemeļvidzeme” braucējs Rainers Zviedris (1. vieta arī M U18 grupā), Zigmārs Zučiks finišēja sestajā vietā (1. vieta M OPEN-PM grupā), Ints Lērme bija 49.

“VeloLifestyle” komandas pārstāvis Dāniels Apse ierindojās 52. vietā (8. vieta M U16 grupā), Gatis Luberts finišēja 62., Mārcis Klieders ieņēma 77. vietu, Linda Elizabete Brilte bija 102. (2. vieta W U14 grupā).

Pusaudžu/iesācēju 11 kilometru distancē Mārtiņš Ice no “VeloLifestyle” komandas ierindojās sestajā vietā (4. vieta M U12 grupā), Mārcis Meiss ieņēma 12. vietu (5. vieta M U12 grupā).

Pusmaratona distancē “DAKO Ziemeļvidzeme” uz goda pjedestāla ieņēma otro vietu.