Raineram Zviedrim otrā vieta MTB maratona posmā, “DAKO Ziemeļlvidzeme” uzvar kopvērtējumā

Svētdien, 17.jūlijā, Gulbenes novada atpūtas kompleksā “Lācītes” norisinājās “Latvijas Valsts mežu MTB maratona 2022” ceturtā posma sacensības, kurās otro vietu “Lielbāta Tautas distancē” izcīnīja Smiltenes novada komandas “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Rainers Zviedris, kamēr visa komanda gan posma kopvērtējumā ir pirmajā vietā, gan arī sezonas kopvērtējumā.

Rainers 37,2 kilometru distanci veica stundā un 12:29,2 minūtēs, no uzvarētāja Ģirta Cirveļa (“ROADEX”) atpaliekot par 21,9 sekundēm. M18 grupā Raineram pirmā vieta.

Vēl no “DAKO Ziemeļvidzeme” pirmajā desmitniekā iekļuva Jānis Rubiks, kurš finišēja ceturtais (otrā vieta TM grupā) un Agnis Apse, kurš finišu sasniedza desmitais (pirmā vieta TM55 grupā).

Mārtiņš Puriņš un Kristaps Kārkliņš ieņēma attiecīgi 14.un 15.vietu, Mārtiņam trešā vieta TM40 grupā. Jānis Rapa finišēja 33. (3.vieta TM45 grupā), Dainis Homko 36.vietā, Zigmārs Zučiks bija 42., Oskars Jaunbērziņš ieņēma 48.vietu, Kristers Eduards Usārs finišēja 135., Mārtiņš Apinis – 234.vietā.

Labākais no Valkas komandas “Velohooligans/Ķeizari-1” šajā posmā bija Oskars Ārgalis, kas “Lielbāta Tautas distancē” ierindojās piektajā vietā (pirmā vieta TM35 grupā), Agris Podiņš finišēja 17., Edgars Ārgalis ieņēma 54.vietu, Zigmārs Bērziņš – 75., Kristaps Meija – 100., Gustavs Zatlers – 128., Ivars Lācis – 155.vietu, bet Sabīne Kazaka “Mammadaba veselības distancē” finišēja astotajā vietā.

Smiltenes komandas “Velolifestyle” labākais pārstāvis šajās sacensībās “Lielbāta Tautas distancē” bija Gatis Luberts, kas finišēja 90.vietā, 198.finišēja Mārcis Klieders. “Mammadaba veselības distancē” 10.vietu ieņēma Eduards Pundurs, 17.vietā finišēja Linda Elizabete Brilte, 23.vietā Mārtiņš Ice, Roberts Judins ieņēma 26.vietu, Māris Meiss – 31.vietu.

Komandu vērtējumā “DAKO Ziemeļlvidzeme” komanda  ar 3519 punktiem Gulbenes posmā triumfēja “Lielbāta Tautas distancē”, “Velohooligans/Ķeizari-1” ar 3348 punktiem ieņēma ceturto vietu, “VeloLifestyle” ar 780 punktiem – 52.vietu.

Pēc četriem posmiem “DAKO Ziemeļlvidzeme” komanda “Lielbāta Tautas distances” kopvērtējumā ar 14014 punktiem ieņem pirmo vietu, “Velohooligans/Ķeizari-1” ar 13592 ir trešie, “VeloLifestyle” ar 2282 punktiem atrodas 81.vietā. Individuālajā vērtējumā Rainers Zviedris ar 3553 punktiem ir otrais, no līdera Ģirta Cirveļa atpaliekot par 52 punktiem, Jānis Rubiks ar 3552 punktiem ir trešais, savukārt “Velohooligans/Ķeizari-1” labākais pārstāvis Oskars Ārgalis ar 3519 punktiem ieņem piekto vietu.

“Latvijas Valsts mežu MTB maratona 2022” piektā posma sacensības 31.jūlijā notiks Smiltenē.