Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Raidījumā “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” – Valkas novads

Foto: A.Mažāns

Latgales reģionālā televīzija turpina raidījumu ciklu “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām” arī šogad. Jaunajā sezonā skatītājiem piedāvājam 10 raidījumu ciklu “Latvijas ciemi-autoveikalam pa pēdām”, kuru gaitā sekojot autoveikalu maršrutiem iegriezāmies pie Tukuma, Kuldīgas, Jēkabpils un citu Latvijas novadu iedzīvotajiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Latvijas ciemi-autoveikalam pa pēdām” astotajā raidījumā dosimies uz Latvijas-Igaunijas pierobežu – Valkas novadu, kur kopā ar autoveikala vadītāju Elmāru iegriezīsimies pie Zvārtavas pagasta iedzīvotājiem un uzzināsim viņu dzīves stāstus.

Raidījumu cikls “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” vēstīs par izzūdošiem Latvijas ciemiem, kur dzīvo mazāk, nekā 100 iedzīvotāji. Pie raidījuma varoņiem dosimies kopā ar autoveikalu, kas bieži ir vienīgā iespēja, kā iegādāties pārtiku un pirmās nepieciešamības preces, tāpēc autoveikala ceļš ir savdabīgs gids, kas arī vedīs uz šiem ciemiem un viensētām, kur joprojām dzīvo cilvēki.

Cilvēku skaitam samazinoties, arvien biežāk ekonomiska, kultūras un citas dzīves jomas, galvenokārt koncentrējas ap pilsētām, taču reģionos joprojām paliek lauku teritorijas, kur dzīvo cilvēki ar tādiem resursiem, kas ir pieejami uz vietas. Caur raidījumu “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” mēģināsim pavērot sociālos procesos, kas pašlaik norisinās laukos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Astoto raidījumu skatieties 15.janvārī plkst.11:30 un 16.janvārī plkst.23:00 kanālā TV24 un 17.janvārī plkst. 18:30 ReTV virszemes apraidē Latgales logā.

Latgales reģionālā televīzija raidījumu izveidei guva atbalstu programmā “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā”. Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2021

Informāciju sagatavoja: Svetlana Dudarenoka, projekta vadītāja, LRT žurnāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.