Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Radošajā darbnīcā Drustos būs iespēja pašiem veidot savu mājas gariņu

Sestdien, 26. februārī, Drustu novadpētniecības muzeja Seno amatu darbnīcā interesenti ir aicināti darināt mājas gariņus.

Kā pastāstīja Drustu novadpētniecības muzeja vadītāja Ieva Lejmalniece, darbošanās notiks vietējās rokdarbnieces Daigas Pogules vadībā. “Vienu šādu mājas gariņu saņēma mana kolēģe, un viņa arī ieminējās, ka varētu šeit noorganizēt radošu nodarbību par mājas gariņa tēmu. Priecājamies, ka Daiga piekrita parādīt citiem, kā savām rokām izgatavot šādu mājas gariņu. Apmeklētājiem noteikti būs interesanti, jo šādā kopīgā tikšanās reizē rokdarbniece pastāstīs arī par pašu mājas gariņu un dalīsies pieredzē savos rokdarbu meistarstiķos,” teic I. Lejmalniece.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.