Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

PVC jeb plastikāta durvis – izdevīgs risinājums

Tuvojoties ziemai, pienācis pēdējais brīdis parūpēties par siltumu mājoklī vai darba vietā. Liela nozīme ir tieši durvīm, kas pasargā no aukstā gaisa ieplūšanas telpā un siltā gaisa – izplūšanas. Kas jāzina, ja plāno izvēlēties tādu alternatīvu kā plastikāta durvis? Uzzini šajā rakstā!

Kas ir plastikāta durvis?

Plastikāta durvis jeb PVC durvis ir  vienkāršs, klientu vidū iecienīts risinājums, ko nereti izvēlas gan privātmāju, gan dzīvokļu ēku un uzņēmumu telpu aprīkošanai. Kādas ir šādu durvju priekšrocības?

  • Optimāla cenas – kvalitātes attiecība. Plastikāta durvis ir salīdzinoši lētas, ņemot vērā to kvalitāti. Vissiltākās būs durvis, kurām tiks izmantota biezākā trīs stiklu pakete.
  • Plašas lietošanas iespējas. PVC durvīm ir plašas ražošanas variācijas, kā rezultātā tās iespējams izvēlēties teju ikvienai vajadzībai.

Šāda tipa durvis ir ekonomiski izdevīgākais risinājums telpai, kas pasargā no siltuma zudumiem, ieguldot salīdzinoši mazus finansiālos līdzekļus.

Kādas durvis var tikt izgatavotas?

Ņemot vērā faktu, ka plastikāta durvis izgatavot ir vienkāršāk, arī to pielāgošana ir plašāka – PVC durvis ir pieejamas dažādās variācijās. Labo logu aģentūra piedāvā tās izgatavot kā:

  1. ārdurvis. Klasiskas, efektīvu siltumizolāciju nodrošinošas trīs pakešu durvis sniegs komfortu kā karstā vasarā, tā aukstā ziemā. Ņemot vērā nepieciešamību, var izgatavot dažāda izmēra un komplektācijas durvis;
  2. balkona vai terases durvis. Tiek izgatavotas arī uz iekšu veramas plastikāta durvis, kas ļauj norobežot terasi vai balkona daļu no pārējā mājokļa. Tās var izgatavot ar vai bez stikla paketes – tas atkarīgs no nepieciešamības pēc gaismas caurlaidības;
  3. bīdāmās durvis. Nepieciešamība mājoklim vai darba vietai nereti paredz pielāgotu risinājumu radīšanu. Ērtas bīdāmās durvis var noderēt, lai atdalītu zonas mājoklī un birojā.

Plastikāta durvis Labo logu aģentūrā

Labo logu aģentūra sniedz iespēju saņemt kvalitatīvas, modernas un drošas plastikāta durvis, kas izgatavotas pēc individuālām vēlmēm.

Lai saņemtu sev vēlamo rezultātu, vari izmantot plašās dizaina un durvju lietojuma iespējas, pielāgojot gan materiālus, krāsu un stiklojumu, gan furnitūru un papildaprīkojumu telpas drošībai un ērtībām.

Ārdurvis, bīdāmās durvju sistēmas vai durvis uz balkonu/terasi – jebkurai vēlmei piemērotākos risinājumus atradīsi Labo logu aģentūrā. Ienāc un uzzini vairāk Labologuagentura.lv mājaslapā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.