Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Priecājas par sakopto kapsētu

Foto: smiltenesnovads.lv

Šomēnes laikraksta “Ziemeļlatvija” saņēma tālruņa zvanu – mūsu lasītāja vairāku smilteniešu vārdā vēlējās pateikt publisku paldies tiem cilvēkiem, kuri apsaimnieko un kopj Smiltenes pilsētas kapsētu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs, vairākas sievas, tiekamies kapos un pārrunājam, cik visas esam priecīgas, ka kapsētā viss ir  izpļauts, skaists un pārredzams, visi kapu celiņi izravēti. Vēlamies kopējiem pateikt paldies,” teic Smiltenes iedzīvotāja. 

Smiltenes pilsētas kapsētu un Meža kapus apsaimnieko uzņēmums “Smiltenes NKUP”.

SIA “Smiltenes NKUP” darbu rīkotāja pilsētas kopšanā Evija Rakštele uzsver, ka tas ir komandas kopējs darbs, kas arī dod pozitīvu rezultātu.

“Katram ir savi darbi, un katrs pieliek savu roku. Šoferis regulāri izved atkritumus, lai tie nekrājas. Pļāvēji vasaras sezonā iesaistās teritorijas pļaušanā. Lielākais darbs ir trijām pastāvīgajām kapu kopējām pilsētas kapsētā. Viņas strādā gan vasarā, gan ziemā un visu laiku rūpējas, lai teritorija būtu sakopta. Sakopti ir arī Smiltenes Meža kapi. Arī tur ir cilvēks, kurš kapsētu cītīgi kopj, un arī tur mūsu pļāvēji izpļauj teritoriju,” stāsta Evija Rakštele.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.