Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Policija ar CSDD trīs dienu laikā Vidzemē transportlīdzekļu pārbaudēs fiksē 23 pārkāpumus

Policijas foto.

Aizvadītajā nedēļā Valsts policija (VP) sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) veica transportlīdzekļu pārbaudes – trīs dienu laikā 23 pārkāpumi un 13 anulētas tehniskās apskates. Kopumā  Vidzemē pārbaudītas 190 automašīnas, to tehniskā atbilstība braukšanai, liekot uzsvaru  kravnesībai uz asīm (vai netiek pārkāpts pieļaujamais kravas svars), kā arī riepu, bremžu un ritošās daļas atbilstību normatīvo aktu prasībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītajā nedēļā, laika posmā no 11.maija līdz 13.maijam Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde (VP VRP) sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) organizēja satiksmes kontroles pasākumus, kuros pastiprināta uzmanība tika pievērsta transportlīdzekļu kravnesībai uz asīm (vai netiek pārkāpts pieļaujamais kravas svars), kā arī riepu, bremžu un ritošās daļas atbilstību normatīvo aktu prasībām. Vairumā gadījumu autovadītāju spēkrati atbilda noteiktajām prasībām, tomēr sastapti arī autovadītāji, kuru auto konstatēja neatbilstību.

11.un 12.maijā satiksmes uzraudzība tika organizēta Valkas un Valmieras iecirkņa apkalpojamās teritorijās. Kopumā tika pārbaudīti 130 transportlīdzekļi, kur 12 gadījumos tika noteikta neatbilstība automašīnas tehniskajam stāvoklim.

Policijas foto.

13. maijā CSDD un VP VRP turpināja pārbaudes Cēsu iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Pārbaužu laikā kopā pārbaudīja 60 transportlīdzekļus. Neatbilstošu tehnisko stāvokli konstatēja vienpadsmit transportlīdzekļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārbaužu laikā CSDD par neatbilstību normatīvo aktu prasībām diviem  transportlīdzekļiem noņēma numurzīmes un tika liegta dalība ceļu satiksmē.

Atgādinām, ka Ceļu satiksmes noteikumi nosaka, ka laika posmā no 1.maija līdz 1.oktobrim aizliegts braukt ar transportlīdzekli, kuram ir riepas ar radzēm.

Valsts policija sadarbībā ar CSDD arī turpmāk veiks šāda veida transportlīdzekļu pārbaudes.

Informāciju sagatavoja: Ieva Ploriņa, VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.