Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pirms jaunās dārza sezonas Valkā durvis ver plašs veikals

Aizvadītajā ceturtdienā Valkā, tirdzniecības centra “Walk” telpās, daudzu cilvēku interesi izraisīja jaunā veikala “Mājai un Dārzam” atklāšana. Foto: Inga Karpova

Aizvadītajā ceturtdienā, 6. aprīlī, Valkā, tirdzniecības centrā “Walk”, atklāšanas svētkus svinēja jaunais veikals “Mājai un Dārzam”. Uz jaunās tirgotavas durvju vēršanu bija ieradies liels skaits cilvēku, kuri ne tikai ar interesi izpētīja piedāvāto preču klāstu, bet arī iepirkās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nenoliedzami, ka vislielāko pircēju interesi izraisīja preces, kas nepieciešamas jaunajai dārza sezonai – sēklas, puķu sīpoli un speciālā zeme dēstiem un puķēm. Daudzi pircēji atzina, ka viņus priecē, ka jaunajā veikalā ir plašs istabas puķu un augu piedāvājums par tīkamām cenām.

Paplašinātajās veikala telpās turpmāk saimniekos akciju sabiedrība “Diāna” no Ventspils. Nelielai sarunai ar “Ziemeļlatviju” piekrita uzņēmuma īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Edvīns Bergmanis.

“Ventspils ir sākuma punkts, kurā mūsu kompānija veidojās. Taču veikali ir dažnedažādās Latvijas vietās. Vidzemē mūsu veikali vēl ir Cēsīs un Gulbenē. Savā uzrunā veikala darbiniekiem jau teicu, ka mēs savā ziņā esam līdzīgi – mēs esam pie robežas ar jūru, bet jūs – ar kaimiņvalsti Igauniju. Jūsu privilēģija ir tā, ka jums blakus arī dzīvo cilvēki un notiek dažādas aktivitātes,” uzskata E. Bergmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums šajā tirdzniecības nišā nodarbojas jau 30 gadus. E. Bergmanis atklāj, ka pirms veikala atvēršanas pierobežas pilsētā Valkā tika veikta rūpīga datu analīze un tikai tad pieņemts lēmums par veikala ierīkošanu.

Jaunā veikala “Mājai un Dārzam” īpašnieks, akciju sabiedrības “Diāna” valdes priekšsēdētājs Edvīns Bergmanis šajā tirdzniecības nišā darbojas jau 30 gadus. Foto: Inga Karpova

“Būsim godīgi, Valka ir pavisam maza Latvijas novada centrs. Taču blakus ir igauņi, un tas man kā uzņēmējam ir daudzsološs faktors. Esam monitorējuši savas un igauņu preču cenas. Jāteic, ka daudzas preces ir analogas un pat vienādas, bet cenas tomēr atšķiras. Latvijā cenas ir nedaudz zemākas, tas nu ir gan jāatzīst. Ja salīdzina preču kvalitāti, arī igauņiem preces ir kvalitatīvas,” vērtē AS “Diāna” valdes priekšsēdētājs.

“Ziemeļlatvija” interesējās, kāpēc pircējiem būtu jāapmeklē jaunais veikals. E. Bergmanis pārliecināti atbild: “Preču piedāvājums ir plašs. Te atrodamas preces saimniecībai, dārzam un celtniecībai. Visu šo preci vairāk vai mazāk mēs no ražotājam pērkam pa tiešo bez starpniekiem. Nav svarīgi, vai preču ražotājs ir Latvijā vai arī kādā no Eiropas vai Āzijas valstīm. Tā ir vienīgā iespēja, kā tirgotājam tikt pie šādām preču cenām. Uzņēmumam nav tikai veikali, bet arī liela noliktava un autotransports. Vārdu sakot, pašiem sava nopietna loģistikas sistēma. Tas nav tāpēc, ka man pašam ļoti patiktu mašīnas, bet tāpēc, lai paši varētu aizbraukt gan uz Itāliju, gan Poliju. Paši arī preces pa veikaliem sadalām un aizvedam. Šī sistēma ir mūsu uzņēmuma viens no zīmoliem.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz jautājumu, vai jauno šīs tirdzniecības nozares spēlētāju nebaida tepat Valmierā esošā lieltirgotava “Depo”, E. Bergmanis atbild: “Nē, nebaida. Tas tāpēc, ka veikals “Depo” no Cēsīm, kur arī ir mūsu veikals, atrodas vēl tuvāk nekā no Valkas līdz Valmierai. Nemelošu jums, Cēsīs mums iet labi.”

Vēl E. Bergmanis ir gandarīts, ka jaunajā veikalā strādā vietējie iedzīvotāji. Daudzi piekrituši turpināt darbu pēc iepriekšējā veikala, kurā saimniekoja SIA “Valdis”, slēgšanas. Lai gan iepriekš jaunā veikala atklāšanas datums bija plānots jau janvāra sākumā, tomēr celtniecības darbu kavēšanās dēļ “Mājai un Dārzam” durvis ver īsi pirms pašas dārza sezonas sākuma. Taču visiem darbiniekiem tika saglabāta alga, kā arī bijuši dažādi darba uzdevumi.

GALERIJA: Valkā atklāj veikalu “Mājai un dārzam”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.