Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pilsētas svētku sporta aktivitātes pulcē plašu interesentu loku

Publicitātes foto.

Sestdien, 15. jūlijā, Smiltenes pilsētas svētkos “Satiec Smilteni!” norisinājās sportiskas aktivitātes, tostarp pie Smiltenes vidusskolas notika basketbola sacensības “Smiltenes pilsētas svētku Trakums”, kurā piedalījās arī Smiltenes novada pašvaldības deputātu komanda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputātu komandas, kurā spēlēja 11 no 15 tautas pārstāvjiem, divcīņā ar domes darbinieku komandu uzvarēja draudzība, spēlei noslēdzoties neizšķirti – 12:12.

Kopumā basketbola turnīrā notika četras spēles. Vēl basketbola laukumā dziesmu un deju svētku atskaņās tikās Smiltenes dejotāji ar pilsētas dziedātājiem, šajā spēlē labāk veicās dejotājiem. Vēl vienā spēlē uzņēmuma “Firma Madara 89” komanda tikās ar ceļu būvētājiem no uzņēmuma “ACBR/8CBR.”, šajā duelī veiksmīgāki bija “ceļinieki”. Ceturtajā turnīra spēlē basketbola kluba “Smiltene” komanda mērojās spēkiem ar Basketbola skolu “Jugla”, kas jau 24 gadus ik vasaru aizvada sporta nometnes Smiltenē. Šajā duelī veiksmīgāki izrādījās smiltenieši.

“Šajā turnīrā galvenais nebija uzsvars uz sportiskajiem rezultātiem, mērķis bija iesaistīt uzņēmumus un cilvēkus, kas pārsvarā ikdienā basketbolu nespēlē. Ļaut cilvēkiem izkustēties, labi un aktīvi pavadīt laiku pilsētas svētkos un, protams, priecēt arī atnākušos skatītājus,” laikrakstam “Ziemeļlatvija” pastāstīja Smiltenes novada pašvaldības Sporta pārvaldes vadītājs Matīss Mežulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tepera” stadionā visas dienas garumā notika veterānu futbola komandu spēles, kas pulcēja komandas no visas Latvijas.

“Paralēli šīm aktivitātēm notika arī bērnu veloapmācība. Par to es saku lielu paldies mūsu uzņēmējiem, kas atbalstīja manu iniciatīvu gan finansiāli, gan ar darbarokām, izveidojot iekārtas, kurās bērni varēja mācīties, kā ar riteņiem pārvarēt šķēršļus pilsētas vidē,” par bērnu aktivitātēm pilsētas svētkos stāsta M. Mežulis. “Bija arī futbola soda sitieni, florbols, disku golfs, basketbols, orientēšanās, vieglatlētika. Tie, kas izgāja visas aktivitātes, saņēma našķus.”

“Atsaucība no cilvēkiem bija liela. Basketbola turnīrs bija skatītāju ļoti apmeklēts, cilvēki atnāca paskatīties uz deputātiem, kas parasti sēž savos kabinetos un nodarbojas ar papīru lietām, bet šoreiz, uzvilkuši sporta apavus un tērpus, parādīja savu cilvēcīgo pusi. Bērnu aktivitātēm bija pieteikti 140 bērni, kas manā vērtējumā ir gana liels skaits. Vienmēr jau kaut ko var izdarīt labāk, bet es teikšu, ka svētku sportiskā puse bija izdevusies,” tā par sestdienas aktivitātēm noslēgumā pauž Matīss Mežulis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.