Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pilngadība Valkas senioru klubam ‘’Zelta rudens’’

Valkas pilsētas kultūras namā sestdien, 7. oktobrī plkst.15.00 Pilngadības ballīte. 21 – pilngadība Valkas senioru klubam ‘’Zelta rudens’’. Vai tas ir daudz vai maz ? Daudz, it sevišķi, ja atskatās uz kluba dibināšanas laiku – 2002. gadu, kad Valkā bija aptuveni 2000 pensionāru un daudzi no tiem izteica vēlēšanos darboties dažādos pulciņos – dziesmu draugu, dejas soļu cienītāju, dārza skaistuma radītāju, garšīgu ēdienu gatavotāju un teātra mākslas mīļotāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šoruden, kad daba krāsojas lapu zeltā, arī seniori grib uzmirdzēt Pilngadības ballītē š.g. 7. oktobrī. Radošo darbu izstāde ‘’Mūsu hobiji’’ sagaidīs pilsētas iedzīvotājus un viesus klubiņa telpā, kur būs skatāmi dažādi rokdarbi – izšuvumi, zīda apgleznojumi, adījumi u.c., kurus darinājuši klubiņa dalībnieki.

Ar atmiņām par klubiņa ‘’Zelta rudens’’ darbības vēsturi dalīsies Liega Poste, Brigita Pakule, Grieta Burkevica un citi viesi.

Klubiņa dalībnieki ir sagatavojuši koncertprogrammu un to kuplinās kultūras nama amatiermākslas kolektīvi ar dziesmām un dejām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums notiks pie galdiņiem. Rezervācija pa telefonu 20235967 līdz 2. oktobrim.

Plašāk par pasākuma norisi lasiet afišā.

Būsiet laipni gaidīti!

Tamāra Elziņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.