Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pieteikušies divi amata pretendenti

Foto: Ivo Leitis

Valkas novada pašvaldība izsludināja konkursu uz Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītāja amata vietu ar pieteikšanās termiņu 20. februāris. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Arita Ārgale informē, ka uz šo amatu aizvadītajā svētdienā saņemti pieteikumi no diviem šī amata pretendentiem – novada teritorijā dzīvojošiem stiprā dzimuma pārstāvjiem. A. Ārgale skaidro, ka divu nedēļu laikā konkursa komisijai jāveic pārrunas ar abiem kandidātiem. Vai pārrunas notiks klātienē vai attālināti, A. Ārgale vēl nemācēja pateikt, jo epidemioloģiskā situācija ir joprojām nestabila – ar Covid-19 turpina slimot salīdzinoši daudz pašvaldības darbinieku. Konkursa komisijā iekļauti pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, priekšsēdētāja vietnieks Vilmārs Vesingi, izpilddirektors Ainārs Zābers, pašvaldības deputāte Unda Ozoliņa un A. Ārgale.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka pašvaldības deputāti Attīstības, projektu un tūrisma nodaļas vadītājam noteica 1650 eiro ikmēneša atalgojumu pirms nodokļu nomaksas.

Savukārt vakar notika klātienes tikšanās ar pretendenti, kura vienīgā bija pieteikusies uz pašvaldības iekšējo konkursu – Vijciema un Mierkalna tautas namu vadītāja amatu. Vadot abus tautas namus, kurus šķir vairāk nekā četrdesmit kilometru liels attālums, deputātu noteiktais ikmēneša atalgojums ir 945 eiro pirms nodokļu nomaksas.  Lēmums par kandidātes apstiprināšanu tiks pieņemts ceturtdien domes sēdē.   

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.