Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pie Sedas grants karjera radīta vieta vasaras atpūtai

Publicitātes foto.

Ar mērķi radīt kvalitatīvu dzīves un atpūtas vidi Sedas pilsētas un apkārtējo teritoriju iedzīvotājiem, tiek īstenots projekts Nr.22-09-AL12-A019.2201-000006 “Teritorijas labiekārtošana pie grants karjera”. Netālu no Sedas esošais grants karjers vasaras sezonā ir iecienīta atpūtas vieta lieliem un maziem Sedas iedzīvotājiem. Līdz šim pilnvērtīgai un kvalitatīvai atpūtai pie ūdens pietrūka atbilstoša infrastruktūra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īstenojot šo projektu, Sedas pilsētas un apkārtējo teritoriju iedzīvotājiem tiks izveidota teritorija ar atbilstošiem labiekārtojuma elementiem. Pie Sedas karjera ir uzstādīti galdi ar soliem, atkritumu urna, atsevišķi soli, pārģērbšanās kabīne, velosipēdu novietne, bet mazākos atpūtniekus iepriecinās rotaļkonstrukciju elementi – divvietīgas šūpoles un slidkalniņš. Pašlaik ir uzstādīti labiekārtojuma elementi. Tuvākajā laikā tiks ierīkots stāvlaukums trīs automašīnām.

Kvalitatīva vide dzīvei un vasaras atpūtai ir radīta, atliek tikai saudzēt šos skaistos labiekārtojuma elementus. Aicinām saudzēt un nepostīt labiekārtoto atpūtas vietu, kā arī lūdzam ziņot par vandālismu Valmieras novada pašvaldības policijai, zvanot pa tālr. 8484!

Projekta kopējās izmaksas 28065,26 EUR, pašvaldības finansējums 7316,98 EUR. Projektu paredzēts realizēt līdz 2023. gada 1. septembrim. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu, gūstot atbalstu biedrības “Lauku partnerība Ziemeļgauja” izsludinātajā LEADER projektu konkursā.

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.