Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pēc divu gadu pārtraukuma Strenčos rīkos bērnu karnevālu

Foto: freepik.com

Jau pavisam drīz Strenčos pulcēsies bērni no tuvākas un tālākas apkārtnes. 5. februārī pulksten 12 Strenču kultūras centrā notiks bērnu karnevāls “Pasaku valstība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnu karnevāls “Pasaku valstība” šogad norisināsies 26. reizi. Karnevālu rīko biedrības “Glābiet bērnus” Strenču nodaļa. Pasākuma rīkotāji būs parūpējušies par daudzveidīgu programmu, būs dažādas spēles, rotaļas, atrakcijas un daudz pārsteigumu. Darbosies rūķu kafejnīca un radošās darbnīcas. Šobrīd netiek atklāts pasākuma vadītājs, vārds tiek glabāts noslēpumā, lai karnevāla apmeklētājiem būtu kā īpašs pārsteigums.

“Šogad karnevālu rīkosim pēc divu gadu pārtraukuma. Būs plaša un interesanta programma gan pašiem mazākajiem, gan lielākiem bērniem. Jau ierasts, ka uz karnevālu nāk ne tikai vietējie, brauc arī bērni ar vecākiem no Smiltenes, Valmieras, Trikātas un citām vietām. Tas ir priekš visiem,” “Ziemeļlatvijai” stāsta Glābiet bērnus” Strenču  nodaļas vadītāja Velga Graumane.

Viņa atgādina, ka uz karnevālu ierašanās maskās ir obligāta. Tā ir nemainīga tradīcija, kas bijusi arī citus gadus. Nemainīgi paliek arī tas, ka visas maskas saņems balvas. Savu vērtējumu teiks arī karnevāla žūrija, kura vērtēs arī labākās maskas katrā vecuma grupā, to īpašniekus neatstājot bez īpašām pasākuma piemiņas balvām.

Lai pasākums izdotos, to sarīkot un balvas sagādāt palīdz sponsori. “Bez sponsoru atbalsta šādu pasākumu mums neizdotos sarīkot. Paldies ikvienam atbalstītājam un sponsoram,” saka V. Graumane un min, ka tie ir gan privāti uzņēmēji, gan organizācijas, tostarp labdarības fonds Ziedot.lv un Latvijas Samariešu apvienība, ar kuriem noris jau ilgstoša sadarbība.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.