Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pazīstama floriste aicina uz izstādes atklāšanu

Valkā pazīstamā floriste, ziedu salona “Ingra” saimniece un radošais gariņš Inga Daniela šo piektdien izstādes “Atspulgi” atklāšanā mākslas cienītājiem demonstrēs savu jaunāko veikumu. Foto: No personīgā arhīva

Valkas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē no piektdienas, 11. augusta, līdz 17. septembrim būs apskatāma valcēnietes, floristes Ingas Danielas darbu izstāde “Atspulgi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo piektdien pulksten 18 Valkas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē notiks I. Danielas darbu izstādes “Atspulgi” atklāšanas pasākums.

Valkas novada mākslas cienītāji ar I. Danielas radošo darbību noteikti jau ir pazīstami. Kopš 1997. gada viņa piedalās muzeja rīkotajās Valkas novada mākslinieku darbu izstādēs. I. Daniela eksponējusi savus darbus arī kopā ar citiem autoriem – visbiežāk ar fotomākslinieku, bijušo laikraksta “Ziemeļlatvija” ilggadējo žurnālistu un fotogrāfu Aldi Māri Dubļānu.

Savu pirmo personālizstādi floriste sarīkoja 1996. gadā Valkas novadpētniecības muzejā, bet otro – pēc 23 gadiem Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī šoreiz I. Daniela nolēmusi mākslas cienītājus iepazīstināt ar savu radošo darbību. Izstādē “Atspulgi” satiksies divi mākslas novirzieni ‒  florālais dizains un botāniskais bareljefs.

“Tik tehniski atšķirīgi, bet tik vizuāli saskanīgi. Vienā esmu 30 gadus, bet otrā – 3 gadus,” atklāj radošā floriste.

 Izstāde būs apskatāma otrdienās – piektdienās no pulksten 11 līdz 18, bet sestdienās, svētdienās no pulksten 10 līdz 16.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.