Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība dod piekrišanu darbu pabeigšanas termiņa pagarinājumam Ausekļa ielā un Lugažu parkā

Joprojām Lugažu parkā rosās strādnieki, kas veic pēdējos rekonstrukcijas darbus. Aizvadītajā piektdienā strādnieks krāsoja uzstādītos meistarības pārbaudes šķēršļus riteņbraucējiem. Foto: Inga Karpova

Valkas novada pašvaldība līdz jūlija beigām devusi piekrišanu diviem būvniekiem – Smiltenes ceļu būves uzņēmumam SIA “8.CBR”, kas veica Ausekļa ielas rekonstrukciju, un būvniekiem no Valmieras – SIA “VN Bruģis”, kas veica Lugažu parka 2. kārtas rekonstrukciju, – darba pabeigšanas termiņa pagarinājumam, lai visas ieceres tiktu kvalitatīvi pabeigtas un visas kļūmes novērstas un izlabotas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo informāciju “Ziemeļlatvijai” sniedza novada pašvaldības izpilddirektors Ainārs Zābers. Viņš skaidro, ka abām kompānijām šajos Valkas pilsētas attīstībai svarīgajos objektos darbi bija jāpabeidz jau līdz jūnija beigām, bet pašvaldība kompānijām bijusi pretimnākoša un piekritusi pagarināt termiņu vēl par mēnesi.

“Objektīvi izvērtējām visus apstākļus un nācām pretim būvniekiem. Lugažu parkā ir jāpabeidz labiekārtošanas elementu – solu, atkritumu urnu un velostatīvu – uzstādīšana. Ir arī problēmas ar soliņu, kas tiek gatavoti no tropu koka jeb dzelzs koka, saņemšanu. Šie soliņi būs ar ilgāku lietošanas laiku,” informē pašvaldības amatpersona. 

A. Zābers stāsta, ka Lugažu parkā būvnieki, liekot bruģi, bija pieļāvuši kļūmi, tāpēc tā bija jānovērš. Proti, netika ņemts vērā projektā akceptētais bruģa izklājums pie Kārļa Ulmaņa pieminekļa, tāpēc tas bija jāizlabo. Vēl ir jāpabeidz nojume pie gaismas strūklakas. Saistībā ar pandēmiju arī piegādātāji nespēja visus vajadzīgos materiālus piegādāt laicīgi. Abās pusēs pie ieejas Lugažu parkā būs informācija ar noteikumiem par kārtību, kāda ir jāievēro, apmeklējot šo parku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Aizvadītajā piektdienā Valkā, Ausekļa ielā, Smiltenes ceļu būves uzņēmums “8.CBR” vēl steidza pabeigt pēdējos darbus un novērst nepilnības, uz kurām bija norādījusi novada pašvaldība – darbu pasūtītājs. Foto: Inga Karpova

“Ziemeļltvija interesējās, vai parkā būs uzstādītas arī speciālas atkritumu urnas, lai suņu īpašnieki tur varētu atstāt savākto aiz sava četrkājainā drauga. A. Zābers uzskata, ka par šo lietu vēl jādomā, bet nekas nav neiespējami.   

Kas saistās ar Ausekļa ielas rekonstrukcijas pabeigšanu, nesen notika būvsapulce. Tās laikā visi iesaistītie speciālisti izstaigāja rekonstruētās ielas posmu vairāk nekā 500 metru garumā un būvniekiem norādīja uz nepilnībām. Tās saistītas gan ar ceļu norādēm, gan arī vietām ar ieklāto bruģi. A. Zābers uzskata, ka visas šīs lietas ir sakārtojamas un tas nav nekas sarežģīts. Aizvadītajā piektdienā “Ziemeļlatvija” pārliecinājās, ka ceļu būves uzņēmuma strādnieki vēl rosās, bet jau bija jūtams, ka tuvākajās dienās darbi būs pabeigti. 

GALERIJA: Ausekļa ielas rekonstrukcija – finiša taisnē

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.