Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība aicina pieteikt kandidātus augstākajam apbalvojumam – Atzinības rakstam

Novembrī, svinot Latvijas dzimšanas dienu, Valkas novada pašvaldība tradicionāli valsts svētku svinīgajā pasākumā par sasniegumiem novada attīstības labā pasniedz augstāko apbalvojumu – Atzinības rakstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai vietējie deputāti varētu izvēlēties un izsvērt, kurš pieteiktais kandidāts saņems šo apbalvojumu, novada pašvaldība aicina juridiskas personas, valsts un pašvaldības iestādes, sabiedriskas organizācijas un to apvienības, kā arī fiziskas personas iesniegt ierosinājumus apbalvošanai ar Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstu.

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka tos pasniegs piektdien, 17. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā Valkas pilsētas kultūras namā.

Saskaņā ar Valkas novada domes 2010. gada 30. septembrī pieņemto nolikumu “Par Valkas novada domes apbalvojumiem”, Atzinības rakstu var piešķirt gan fiziskām, gan juridiskām personām par nozīmīgiem sasniegumiem tautsaimniecības, izglītības, veselības aprūpes, kultūras, sporta, nevalstisko organizāciju un pašvaldības darba jomās, kā arī par ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā. Motivētos iesniegumus apbalvojumu piešķiršanai var iesniegt novada pašvaldībā Beverīnas ielā 3 Valkā vai arī sūtot uz elektroniskā pasta adresi novads@valka.lv līdz piektdienai, 20. oktobrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ierosinājumā par izvirzīto kandidātu sniedzamas šādas ziņas: par fizisko personu – vārds, uzvārds, dzīves un darbavieta vai nodarbošanās; par juridisko personu – pilns kolektīva nosaukums un vadītājs, adrese; raksturojums vai dzīves apraksts par apbalvojamo un viņa nopelniem Valkas novadā vai sadarbībā ar Valkas novadu un motivācija apbalvojuma piešķiršanai. Ierosinājumu paraksta juridiskas personas paraksta tiesīga persona, norādot organizācijas nosaukumu, adresi un tālruņa numuru. Ja ierosinājumu iesniedz fiziska persona, tad nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu, nodarbošanos un adresi.

Svarīgi zināt, ka Atzinības rakstam nevar tikt nominēta persona, kura šo apbalvojumu ir jau ieguvusi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.