Sestdien, 25. novembrī plkst. 11.00 Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā)  Valkas novada Teātru dienu ietvaros uz izrādi pēc Nikolaja Koļadas lugas  “Mana sapņu meitene” motīviem, aicina Valkas pilsētas teātris.

Aktieris, režisors, rakstnieks, dramaturgs, scenārists  un dramaturgu skolotājs Nikolajs Koļada (1957) dzīvo un strādā Urālu pilsētā Jekaterinburgā. Angļu teātra kritiķis Džons Frēdmens nosauc Koļadu par dramaturgu un režisoru, kuru varētu iecelt par vienu no mūsdienu teātra kustības “tēvu”.

Mūsu izrādē aiz sienas dārd mūzika, jaunieši izklaidējās. Tu nevari ne atpūsties, ne aizmigt, ne arī aizmirst, cik tev šobrīd ir gadu. Mūsu varone ir sieviete gados, kurai vairs nav neviena tuva cilvēka, izņemot “mūžīgi dzīvo” ungāru izcelsmes vācu aktrisi, dejotāju un dziedātāju Mariku Reki no jaunības dienu filmas “Manu sapņu meitene”. Izrādes varones vienīgā draudzene, dzīvokļu kaimiņiene, arī kundze gados, vakar tika apglabāta. Abas draudzenes vienojušās, ka tā, kura pirmā nomirs, dos ziņu, vai ir arī cita pasaule un Dievs. Gaidīt šādu zvanu, protams, ir muļķīgi, bet – tas atskan… vienkārša iemesla dēļ: laiks nevienu no mums nesaudzē, visi novecojam un katram pienāks laiks atstāt šo pasauli. Cilvēkam vecumdienās nav jābūt vienam, neskatoties ne uz kādiem apstākļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis. Kustību režisore Evgenia Kozlova.

Lomā – Skaidrīte Bondare.

Izrāde latgaliešu valodā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Afišas autore māksliniece Maija Kaimiņa. Tajā izmantota Marikas Rekes 1939. gada pubilicitātes fotogrāfija un fragments no sireālisma mākslinieka Vladimira Kuša darba.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama administratora/kasiera katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 17.00,  piektdienās līdz plkst.16.00.

Biļete maksā 5 eiro.

Afiša