Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Seminārs “Publiskā un privātā sektora rīcības tuvojoties energokrīzei” Valkā

Okt. 4 / 14:00 - 17:00

Otrdien, 4. oktobrī plkst. 14.00 Valkā (Beverīnas ielā 3) notiks seminārs “Publiskā un privātā sektora rīcības tuvojoties energokrīzei”, uz kuru aicināti pašvaldību pārstāvji, uzņēmēji, kā arī citi interesenti, kuriem būtu aktuāli iepazīties ar Latvijas un Igaunijas pieredzi par to, kā veiksmīgāk pārdzīvot energokrīzi gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Semināra tēmas ietver gan plānošanas aktivitātes, gan arī konkrētas rīcības, kas ļautu mazināt energopatēriņu, līdz ar ko – ietaupīt naudu. Pieredzē dalīsies speciālisti un eksperti, kas ikdienā saistīti ar energojautājumiem, t.sk. energoauditori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Semināru organizē projekta Smart Living partnerība Latvijā un Igaunijā; seminārs notiks klātienē, darba valoda – angļu.

DARBA KĀRTĪBA
REĢISTRĒŠANĀS (atvērta līdz š.g. 3. oktobrim, plkst.15:00)

Šis būs pēdējais projekta “Smart Living” organizētais pasākums semināru ciklā par mājsaimniecībām, pašvaldībām un energospeciālistiem aktuālām tēmām.  Seminārs tiek organizēts projekta “Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai (Smart Living)” ietvaros ar  Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildus informējam, ka š.g. 26. oktobrī Valmierā plānots projekta noslēguma pasākums – konference, kuras centrālā tēma būs energokopienas un to potenciāls energoneatkarībai.

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv

*Augstāk minētā informācija šajā publikācijā atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Detaļas

Datums:
Okt. 4
Laiks:
14:00 - 17:00
Notikums Kategorijas:
Notikums Birkas:

Vieta

Valkā, Beverīnas ielā 3

Reklāma

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.