Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

“Pūčulēnu skoliņai” Smiltenes bibliotēkā

Okt. 3 / 10:00 - 10:30

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina 3 – 4 gadus vecus bērnus kopā ar vecākiem piedalīties lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts” nodarbībās “Pūčulēnu skoliņa”.
“Pūčulēnu skoliņā” būs iespēja iepazīt aizraujošo grāmatu pasauli un bibliotēku kā interesantu vietu, kur izzināt pasauli, rosināt bērnos lasītprieku un stiprināt lasīšanas tradīciju ģimenēs.
Skoliņa ietver trīs nodarbības, kas notiks 19.septembrī, 26.septembrī un 3.oktobrī no plkst.10.00 – 10.30 Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā). Apmeklējot visas trīs nodarbības, bērni saņems īpaši veidotu “Grāmatu starta” dāvanu komplektu – mugursomu, lasāmgrāmatu, mīļlietiņu un noderīgu materiālu vecākiem par lasīšanu.
Pieteikšanās līdz 15.septembrim, rakstot uz e-pastu bernubiblioteka@smiltenesnovads.lv vai zvanot 20047831. Vietu skaits ierobežots.
Lasīšanas veicināšanas programmu “Grāmatu starts” ir izveidojis Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un to īsteno LNB Atbalsta biedrība sadarbībā ar publiskajām bibliotēkām.
Nodarbību laikā iespējama fotografēšana publicitātes nodrošināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Detaļas

Datums:
Okt. 3
Laiks:
10:00 - 10:30
Notikums Kategorijas:

Vieta

Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13

Reklāma

Atbildēt

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.