Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pasākumam “Atvērtās dienas laukos” pagarināta pieteikšanās

Šogad “Atvērtās dienas laukos” notiks vienu dienu – 4. jūnijā. Tradicionāli šāda pasākums mērķis ir popularizēt laukus – laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī atpūsties un izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma organizatori stāsta, ka ir mainīts līdzšinēji iecerētais norises datums no 7. maija uz 4. jūniju, kā arī pagarināts dalībnieku pieteikšanās termiņš. Proti, līdz pat 31. martam ir iespēja pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski mājaslapā www.celotajs.lv.

Kā pastāstīja “Lauku ceļotāja” pārstāve Anna Palelione, no Smiltenes novada dalībai līdz šim pieteikušās zemnieku saimniecība “Jaun-Ieviņas”, apskates saimniecība “Kalnagrīvas”, smiltsērkšķu audzēšanas, pārstrādes un tūrisma saimniecība “Amberfarm” (Dzintarferma), viesu nams “Donas”, kā arī Jāzepa Vītola memoriālais muzejs “Anniņas”. Savukārt no Valkas novada – zoo “Rudzīši, AS “Latvijas valsts meži”, Vijciema čiekurkalte un z/s “Ziediņi” dārzs.

Šādu pasākumu organizē LLTA “Lauku ceļotājs” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kas aicina ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šim pasākumam, uzrunājot naktsmītnes, amatniekus, pirtniekus, pārtikas ražotājus, biškopjus, stādu audzētājus, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parkus, lauku krodziņus un restorānus, dabas takas un daudzus citus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākuma aktivitātes jau vairākus gadus mudina tūristus iepazīt mūsu pašu Latvijas laukus. Lai piedalītos “Atvērtajās dienās laukos”, ikviens lauku tūrisma uzņēmējs izstrādā šī pasākuma īpašo piedāvājumu, kas šajās dienās pie jums saimniecībā var ietvert īpašas ekskursijas, draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu un tamlīdzīgi. Tās var būt visdažādākās aktivitātes, kas padarītu viesiem ciemošanos konkrētajā vietā interesantāku vai izdevīgāku, nekā tas ir ikdienā,” atgādina “Lauku ceļotājs”.

Jāmin, ka uzņēmējiem dalība pasākumā ir bez maksas, taču dalībniekiem jāapņemas veikt sava piedāvājuma un kopējā pasākuma reklamēšanu. Tiks izvērtēta piedāvājumu atbilstība pasākuma formātam. Tāpat kā iepriekšējos gados, tiks veidota pasākuma mājaslapa un veidota mārketinga kampaņa. Šogad, pateicoties sadarbībai ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, tā plānota ievērojami lielāka. Būs arī praktiskas apmācības, tās plānotas attālināti un uzņēmējiem būs bez maksas. Uzņēmēji aicināti ierosināt sev interesējošās un aktuālās tēmas apmācībām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.