Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Paraksta nodomu protokolu par futbola laukuma infrastruktūras uzlabošanu Valkā

LFF prezidents Vadims Ļašenko un Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Gita Avote. Foto: Ivo Leitis

Ceturtdien, 3. augustā, Valkas novada pašvaldībā viesojās Latvijas futbola federācijas (LFF) delegācija, lai pārrunātu futbola infrastruktūras attīstības jautājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LFF delegācija ar Valkas novada pašvaldības domes vadību un speciālistiem pārrunāja gaidāmo Valkas pilsēta stadionā esošā futbola laukuma pārbūvi, citu pašvaldību pieredzi un risinājumus, kā arī mākslīgā seguma uzturēšanas labo praksi.

Sarunu noslēgumā tika parakstīts nodomu protokols starp Valkas novada pašvaldību un Latvijas Futbola federāciju ar mērķi izveidot spēkā esošajiem Futbola stadionu un infrastruktūras noteikumu prasībām atbilstošu sintētiskā futbola laukumu Valkā.

Valkas novada pašvaldība apņemas veikt esošā futbola laukuma seguma demontāžu, paplašināt un koriģēt sintētiskā laukuma pamatni un nodrošināt prasībām atbilstošu futbola laukuma apgaismojumu. Savukārt LFF apņēmusies ieklāt sintētisko futbola laukuma segumu, kā arī sniegt bezmaksas konsultācijas pašvaldībai visa projekta gaitā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta ietvaros tiks uzklāts mākslīgā laukuma segums, kas turpmāk pašvaldībā sniegs iespēju tās futbola klubiem organizēt treniņu un sacensību nodarbības, kā arī veicinās profesionālā sporta, sabiedrības, skolas vecuma bērnu veselīgu dzīvesveidu.

Vizītes laikā no LFF piedalījās tās prezidents Vadims Ļašenko, viceprezidents Sergejs Kovaļovs, LFF Vidzemes reģiona vadītājs Andis Rozītis, LFF Infrastruktūras un saimniecības nodaļas vadītājs Haralds Gudermanis, kā arī no Valkas novada puses tās pašvaldības domes priekšsēdētāja Gita Avote, domes priekšsēdētājas vietnieks Viesturs Zariņš, Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītājs Raivis Graņics un Valkas novada bērnu – jaunatnes sporta skolas direktore Inese Kāposte.

Informācijas avots: Ivo Leitis, sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.