Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Palīdzīga roka pavasarī  – pašapkalpošanās mantu glabātuves

Vai Tevi jau ir pārņēmis pavasara uzkopšanas drudzis? Vai lokot zeķu pārus pēc japāņu metodes nodomā, cik gan laba ir sajūta, ka katrai lietai ir sava īstā vieta? Varbūt šis ir īstais pavasaris, lai izīrētu pašapkalpošanās mantu glabātavu?

Iedomājies – glītos tornīšos sakārtotas mantu kastes ar Taviem marķējumiem. Bērnu rotaļlietas. Ziemassvētku rotājumi. Recepšu žurnāli.  Viena otrai cieši piekļāvušās četras spilgti melnas automašīnas ziemas riepas. Visam pāri nolaidusies spilgti sarkana kanoe, kura atgādina par piedzīvojumiem tveicīgā vasaras rītā. Jā, tieši tā var izskatīties Tava pašapkalpošanās mantu glabātava.

SELF STORAGE pašapkalpošanās mantu glabātuves Rīgā , Krasta ielā 97A, vari izīrēt neizejot no mājām. Ieej mūsu mājas lapā, izvēlies piemērotāko telpu, noslēdz līgumu un sāc lietot uzreiz.  SELF STORAGE piedāvā pašus modernākos risinājumus mantu glabāšanā, tādēļ pie mums pieejama noliktavu atvēršana ar telefonu. Jā, tieši tik vienkārši –  ielādē aplikāciju un atver savu noliktavas boksu. Atslēga Tev vienmēr būs līdzi, un varēsi arī kopīgot atvēršanu ar visiem, ar kuriem tas nepieciešams.

Pašapkalpošanās mantu glabātavu telpas pieejamas dažādos izmēros, un atkarībā no savām vajadzībām varēsi izvēlēties gan pavisam mazu noliktavas boksu, kur noglabāt pāris sējumus ar vecajiem ekonomikas žurnāliem, gan tādu, kurā varēsi iebraukt iekša savus piecus motociklus un tāpat vietas vēl paliks pāri.

Un neuztraucies, ja pēkšņi nakts vidū rodas vēlme izbraukt ar noglabāto motociklu (vai kanoe), vai nomainīt auto ziemas riepas, jo SELF STORAGE mantu glabātavām Tev būs piekļuve visu diennakti.

Vēl lielākai kārtībai Tev būs iespējam  izīrēt arī noliktavas plauktus, iepakojuma kastes un citus iepakošanas aksesuārus.

Šajā pavasarī izīrē mantu glabātuvi Rīgā, Krasta ielā 97A, ar 50% atlaidi pirmajiem diviem mēnešiem. Ienāc Self Storage un atrodi glītas mājas savām mantām.

Rīgā, Krasta ielā 97A pieejamas arī automazgātavas “Wash & Drive” un “Wash & Drive Express”. Lai spīd un laistās ne tikai Tavs mājoklis, bet arī Tavs auto.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.