Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pacientus pieņems sirds ķirurgs

Foto: stradini.lv

Valkas novada iedzīvotāji rosināja ne tikai novada pašvaldību, bet arī SIA “Vidzemes slimnīca” sniegt aktuālo informāciju par medicīnas speciālistu pieņemšanu Valkas poliklīnikā un Vidzemes slimnīcā Valmierā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Vidzemes slimnīca” Attīstības un mārketinga daļas vadītāja Jolanta Vaido informē, ka otrdien, 12. oktobrī, no pulksten 15.30 Valmierā, Vidzemes slimnīcas poliklīnikā Jumaras ielā 195, pacientus pieņems sirds ķirurgs Ints Putniņš.

Dr. I. Putniņš medicīnā strādā divdesmit gadus. Kopš 2004. gada ir sertificēts sirds ķirurgs, kurš praktizē un operē Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Sirds ķirurģijas centrā. Viņa specializācija ir iegūto sirdskaišu ķirurģija. Komandā ar kolēģiem I. Putniņš veicis augstākās sarežģītības sirds operācijas un sirds transplantācijas operācijas.

I. Putniņš konsultēs pacientus ar šādām sirds saslimšanām: koronāra sirds slimība, kad nepieciešams veikt miokarda revaskularizācijas operāciju jeb tā saucamo šuntēšanas operāciju; sirds vārstuļu pataloģijas, kad iespējams veikt protezēšanas (nomaiņas) operācijas, kā arī vārstuļu plastikas (saglabājot natīvo vārstuli) operācijas un galēji smaga sirds mazspēja, kad iespējama sirds mehāniskās palīgcirkulācijas ierīces transplantācija vai sirds transplantācija, kā arī pēc jau veiktām sirds operācijām (kontroles pacientiem).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

J. Vaido uzsver, ka speciālista konsultācija ir maksas pakalpojums. Nepieciešamības gadījumā operācijas notiks Rīgā, PSKUS Sirds ķirurģijas centrā.

Pieteikšanās uz dr. I. Putniņa konsultāciju: zvanot uz tālruni 64202601, 64202603 vai mājaslapā www.vidzemesslimnīca.lv/e-pieraksts.

20210930-1630-i-putnins-724x1024.png

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.